Осмий-187 изотопының экспортына рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 сәуірдегі N 472 қаулысы
"Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі "Қазақстан Республикасының минералдық шикiзатты кешендi қайта өңдеу жөнiндегі ұлттық орталығы" республикалық мемлекеттік кәсiпорны және "Advanced Тесhnоlоgу s.r.o" компаниясы (Прага қаласы, Чех Республикасы) арасындағы 2003 жылғы 9 қаңтарда жасасқан N 01-6/02 шартына сәйкес Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі "Қазақстан Республикасының минералдық шикiзатты кешендi қайта өңдеу жөнiндегi ұлттық орталығы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына концентраттағы радиоактивтi емес осмий-187 изотопының 660 (алты жүз алпыс) грамының (СЭҚ TH коды 7110410000) экспортына рұқсат берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгі "Қазақстан Республикасының минералдық шикiзатты кешендi қайта өңдеу жөнiндегi ұлттық орталығы" республикалық мемлекеттік кәсiпорнына "Advanced Тесhnоlоgу s.r.o" компаниясы шығарған аккредитивке сәйкес осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген осмий-187 изотопының экспортына лицензия берсiн.
3. Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгі осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген осмий-187 изотопын кедендiк бақылау мен кедендiк ресiмдеудi қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгiнiң Атом энергетикасы жөнiндегi комитетiне жүктелсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выдаче разрешения на экспорт изотопа осмия-187
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2004 года N 472
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить Республиканскому государственному предприятию
"Национальный центр по комплексной переработке минерального сырья Республики Казахстан" Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан экспорт 660 (шестьсот шестьдесят) граммов изотопа осмия-187, в концентрате нерадиоактивного (код ТН ВЭД 7110410000) согласно договору от 9 января 2003 года N 01-6/02, заключенному между Республиканским государственным предприятием "Национальный центр по комплексной переработке минерального сырья Республики Казахстан" Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан и компанией "Advanced Technology s.r.o" (город Прага, Чешская Республика).
2. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан в установленном законодательством порядке выдать Республиканскому государственному предприятию "Национальный центр по комплексной переработке минерального сырья Республики Казахстан" Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан лицензию на экспорт изотопа осмия-187, указанного в пункте 1 настоящего постановления в соответствии с выставленным аккредитивом компанией "Advanced Technology s.r.o".
3. Агентству таможенного контроля Республики Казахстан обеспечить таможенный контроль и таможенное оформление изотопа осмия-187, указанного в пункте 1 настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Комитет по атомной энергетике Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан