Орман қорының жерінің жекелеген учаскелерiн басқа санаттағы жерге ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 сәуірдегі N 494 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексiнiң  130-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қызылорда облысы әкiмдiгiнiң орман және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесiнiң алаңы 8,97 га жер учаскесi, соның iшiнде 1,52 га құрылыс салынған және 7,4 га басқа алқаптар орман қоры жерiнiң санатынан өнеркәсiп, көлiк, байланыс, қорғаныс және өзге де ауыл шаруашылығы мақсатынан тыс жер санатына ауыстырылсын.
2. Қызылорда облысының әкiмi заңнамада белгiленген тәртiппен осы қаулының 1-тармағында көрсетілген жер учаскесiн көп салалы аурухана кешенiнiң құрылысына тұрақты жер пайдалануға "Қызылорда облыстық медициналық орталығы" мемлекеттiк коммуналдық қазыналық кәсiпорнына берудi қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О переводе отдельных участков земель лесного фонда в земли других категорий
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2004 года N 494
В соответствии со статьей 130 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Перевести земельный участок площадью 8,97 га, в том числе 1,52 га под постройками и 7,4 га прочие угодья, государственного учреждения по охране лесов и животного мира акимата Кызылординской области из категории земель лесного фонда в категорию земель промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения.
2. Акиму Кызылординской области в установленном законодательством порядке обеспечить предоставление государственному коммунальному казенному предприятию "Кызылординский областной медицинский центр" под строительство многопрофильного больничного комплекса в постоянное землепользование земельного участка, указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан