Маңызды стратегиялық мәні бар қызметтер көрсетуді мемлекеттік сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 5 мамырдағы N 504 қаулысы
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. 2004 жылғы 28 сәуiрде Душанбе қаласында (Тәжiкстан Республикасы) өтетiн Еуразиялық экономикалық қоғамдастық Интеграциялық комитетiнiң он сегiзiншi отырысына Қазақстан Республикасы делегациясының қатысуы үшiн "Eypо-Азия Эйр" авиакомпаниясы" ашық акционерлiк қоғамы сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi бар Астана - Душанбе - Астана бағыты бойынша арнайы рейстi жүзеге асыру жөнiндегi қызметтер көрсетудi берушi болып белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
2004 жылға арналған республикалық бюджетте 005 "Шетелдiк iссапарлар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат шегінде осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген заңды тұлғамен қызметтер көрсетудi мемлекеттiк сатып алу туралы шарт жасасуды;
осы қаулыға сәйкес қызметтер көрсетудi мемлекеттік сатып алу үшiн пайдаланылатын қаражатты оңтайлы және тиiмдi жұмсау қағидатын сақтауды;
осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О государственных закупках услуг, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2004 года N 504
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Для участия делегации Республики Казахстан в восемнадцатом заседании Интеграционного комитета Евразийского экономического сообщества, проводимом 28 апреля 2004 года в городе Душанбе (Республика Таджикистан), определить открытое акционерное общество "Авиакомпания "Евро-Азия Эйр" поставщиком услуг по осуществлению специального рейса по маршруту Астана - Душанбе - Астана, закупка которых имеет важное стратегическое значение.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
заключение договора о государственных закупках услуг с юридическим лицом, указанным в пункте 1 настоящего постановления, в пределах средств, предусмотренных республиканским бюджетом на 2004 год по программе 005 "Заграничные командировки";
соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования денег, используемых в соответствии с настоящим пocтaнoвлeниeм для государственных закупок услуг;
принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан