Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 3 маусымдағы N 455 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 6 мамырдағы N 505 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 қыркүйектегі № 930 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.09.13 № 930 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қызметтiк тұрғын үй-жайлар берiлетiн қызметкерлер санаттарының тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 3 маусымдағы N 455  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 21, 262-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қызметтiк тұрғын үй-жайлар берiлетiн қызметкерлер санаттарының тiзбесi мынадай мазмұндағы 27-тармақпен толықтырылсын:
"27. Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың, облыстық маңызы бар аудандар мен қалалардың әкiмдерi.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 июня 1993 года N 455
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2004 года N 505. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2010 года N 930
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 13.09.2010 N 930.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 июня 1993 года N 455 "Об утверждении Перечня категорий работников, которым предоставляются
служебные жилые помещения" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 21, ст. 262) следующее дополнение:
Перечень категорий работников, которым предоставляются служебные жилые помещения, утвержденный указанным постановлением, дополнить пунктом 27 следующего содержания:
"27. Акимы областей, городов республиканского значения и столицы, районов и городов областного значения.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан