Қазақстан Республикасы Yкiметінің резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2004 жылғы 7 мамырдағы N 519 қаулысы
"2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңына және "Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражатын пайдаланудың тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 18 қыркүйектегі N 1408  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне қосымшаға сәйкес сот шешiмдерiн орындау үшiн 2004 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң, орталық мемлекеттiк органдар мен олардың аумақтық бөлiмшелерiнiң сот шешiмдерi бойынша мiндеттемелерiн өтеуге көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен 6459067,6 (алты миллион төрт жүз елу тоғыз мың алпыс жетi теңге алпыс тиын) бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметінің
2004 жылғы 7 мамырдағы
N 519 қаулысына
қосымша
Азаматтық істер бойынша орындалуға тиіс
сот шешімдерінің тізбесі
__________________________________________________________________
Р/с|   Сот органының атауы   |  Талапкердiң  |Мемлекеттiк |Meмле.
N |   мен шешiмнiң күнi     |     Т.А.Ә.    |бажды шегер.|кеттік
|                         |               |гендегі сома|баж
|                         |               |  (теңге)   |(теңге)
__________________________________________________________________
1              2                    3             4         5
__________________________________________________________________
1  Жамбыл облысы Шу аудандық  Алтықасымов А.   525190        -
сотының 25.09.2002 жылғы
шешiмi, Жамбыл облыстық
сотының азаматтық iстер
жөнiндегi алқасының
08.01.2003 жылғы қаулысы
2  Тараз қалалық сотының      Серiкбаев M.     100412        -
28.12.2002 жылғы шешiмi,
Жамбыл облыстық соты
азаматтық iстер жөнiндегi
алқасының 05.03.2003 жылғы
қаулысы
3  Қарағанды қаласының        Григорьева O.B.  125000       1150
Қазыбек би ауданы
N 2 аудандық сотының
27.06.2003 жылғы шешiмi
4  Қарағанды облысы Балқаш    Худякова Н.Ф.    50000         -
қалалық сотының
05.06.2003 жылғы шешiмi
5  Қызылорда облысы           Шабарова У.      3056684      91700
Арал аудандық сотының
01.02.2002 жылғы шешiмi,
Қызылорда облыстық соты
қадағалау алқасының
11.09.2003 жылғы қаулысы
6  Шығыс Қазақстан облысы     "Тай-Сервис"     1775306       -
мамандандырылған               ЖШС
ауданаралық экономикалық

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2004 года N 519
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 "Об утверждении Правил использования средств резерва Правительства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству юстиции Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2004 год на погашение обязательств Правительства Республики Казахстан, центральных государственных органов и их территориальных подразделений по решениям судов, 6459067,6 (шесть миллионов четыреста пятьдесят девять тысяч шестьдесят семь тенге шестьдесят тиын) для исполнения судебных решений согласно приложению.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 мая 2004 года N 519
Перечень судебных решений
по гражданским делам, подлежащих исполнению
___________________________________________________________________
N !   Наименование    !    Ф.И.О.    !  Сумма за    !  Госпошлина
п/п!   судебного       !    истца     !  вычетом     !  (тенге)
!   органа и дата   !              !  госпошлины  !
!   решения         !              !  (тенге)     !
--------------------------------------------------------------------
1. Решение Шуского      Аптикасымов А.   525190           -
районного суда
Жамбылской области
от 25.09.2002 г.,
постановление
коллегии по граж-
данским делам
Жамбылского
областного суда
от 08.01.2003 г.
2. Решение Таразского   Серикбаев М.       100412         -
городского суда
от 28.12.2002 г.,
постановление
коллегии по
гражданским делам
Жамбылского
областного суда
от 05.03.2003 г.
3. Решение районного    Григорьева О.В.    125000        1150
суда N 2
Казыбекбийского
района
г. Караганды
от 27.06.2003 г.
4. Решение Балхашского  Худякова Н.Ф.      50000          -
городского суда
Карагандинской
области
от 05.06.2003 г.
5. Решение Аральского   Шабарова У.        3056684       91700
районного суда
Кызылординской
области от
01.02.2002 г.,
постановление
надзорной коллегии
Кызылординского
областного суда
от 11.09.2003 г.
6. Решение специа-     ТОО                1775306          -
лизированного       "Тай-Сервис"
межрайонного
экономического
суда Восточно-
Казахстанской
области от

сотының 16.04.2003 жылғы
шешiмi, Шығыс Қазақстан
облыстық соты азаматтық
iстер жөнiндегi алқасының
30.05.2003 жылғы қаулысы
7  Астана қаласы Сарыарқа     Карле B.B.       340000        -
аудандық сотының
23.06.2003 жылғы шешiмi,
Астана қаласы азаматтық
iстер жөнiндегi алқасының
12.08.2003 жылғы қаулысы
8  Астана қаласы Сарыарқа     Климанов В.Г.    340000        -
аудандық сотының
23.06.2003 жылғы шешiмi,
Астана қаласы азаматтық
iстер жөнiндегi алқасының
12.08.2003 жылғы қаулысы
9  Қостанай облысы Жетiқара   Сенчилов К.А.    53625,60      -
аудандық сотының
01.11.2001 жылғы қаулысы
Жиыны                                          6366217,6    92850
Жалпы сомасы                                        6 459 067,6
__________________________________________________________________

16.04.2003 г.,
постановление
коллегии по
гражданским делам
Восточно-
Казахстанского
областного суда
от 30.05.2003 г.
7. Решение              Карле В.В.       340000               -
Сарыаркинского
районного суда
г. Астаны от
23.06.2003 г.,
постановление
коллегии по граж-
данским делам
суда города
Астаны от
12.08.2003 г.
8. Решение              Климанов В.Г.    340000               -
Сарыаркинского
районного суда
г. Астаны от
23.06.2003 г.,
постановление
коллегии по
гражданским делам
суда города Астаны
от 12.08.2003 г.
9. Постановление        Сенчилов К.А.     53625,60            -
Житикаринского
районного суда
Костанайской
области от
01.11.2001 г.
--------------------------------------------------------------------
Итого                                     6366217,6      92850
--------------------------------------------------------------------
Общая сумма                                      6459067,6
--------------------------------------------------------------------