А.Ұ.Мамин туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 мамырдағы N 536 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Оқуға кетуіне байланысты Асқар Ұзақбайұлы Мамин Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда бірінші вице-министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Мамине А.У.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2004 года N 536
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Освободить Мамина Аскара Узакпаевича от должности первого вице-министра индустрии и торговли Республики Казахстан в связи с выездом на учебу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан