Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2003 жылғы 11 маусымдағы N 554 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 мамырдағы N 539 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 18 маусымдағы № 457 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.06.2015 № 457 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметі қаулы етеді:
1. "Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөнiндегі ведомствоаралық мемлекеттiк комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2003 жылғы 11 маусымдағы N 554  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 25, 238-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөнiндегi ведомствоаралық мемлекеттiк комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Есiмов                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің
Ахметжан Смағұлұлы       орынбасары - Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрi, төраға
Оглов                  - Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар
Вадим Валерьевич         жөнiндегi агенттiгi төрағасының орынбасары
Қонаев                 - Қазақстан Республикасының Төтенше
Эльдар Асқарұлы          жағдайлар жөнiндегi агенттiгi төрағасының
орынбасары
Арғымбаев              - Қазақстан Республикасы Қызыл Жарты Ай
Еркебек Қамбарұлы        қоғамының президентi (келiсiм бойынша);
мынадай жолдар:
"Бижанов               - Қазақстан Республикасының Төтенше
Hұрахмет Құсайынұлы      жағдайлар жөнiндегi агенттігi төрағасының
бiрiншi орынбасары, төрағаның орынбасары
Белоног                - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Анатолий Александрович   бiрiншi вице-министрi, Қазақстан
Республикасының Бас мемлекеттік санитарлық
дәрiгер
Петров                 - Қазақстан Республикасының Төтенше
Валерий Викторович       жағдайлар жөнiндегi агенттiгi төрағасының
орынбасары";
мынадай редакцияда жазылсын:
"Бижанов               - Қазақстан Республикасы Төтенше
Нұрахмет Құсайынұлы      жағдайлар жөніндегі агенттігінің
төрағасы, төрағаның орынбасары
Белоног                - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Анатолий Александрович   вице-министрi, Қазақстан Республикасының
Бас мемлекеттiк санитарлық дәрiгерi
Петров                 - Қазақстан Республикасының Төтенше
Валерий Викторович       жағдайлар жөнiндегi агенттiгi төрағасының
бiрiншi орынбасары, төрағаның орынбасары";
көрсетiлген құрамнан Mыңбаев Сауат Мұхаметбайұлы, Нұрқадiлов Заманбек Қалабайұлы, Мұсабаев Мұрат Қожақанұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2003 года № 554
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2004 года № 539. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2015 года № 457
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.06.2015 № 457 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2003 года N 554 "О Межведомственной государственной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 25, ст. 238) следующие изменения:
ввести в состав Межведомственной государственной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций:
Есимова Ахметжана Смагуловича   - Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министра
сельского хозяйства Республики
Казахстан, председателем
Оглова Вадима Валерьевича       - заместителя Председателя
Агентства Республики Казахстан
по чрезвычайным ситуациям
Кунаева Эльдара Аскаровича      - заместителя Председателя
Агентства Республики Казахстан
по чрезвычайным ситуациям
Аргымбаева Еркебека Камбаровича - президента Общества Красного
Полумесяца Республики Казахстан
(по согласованию);
строки:
"Бижанов Нурахмет Кусаинович    - первый заместитель Председателя
Агентства Республики Казахстан
по чрезвычайным ситуациям,
заместитель председателя
Белоног Анатолий Александрович  - первый вице-министр
здравоохранения Республики
Казахстан, главный государственный
санитарный врач Республики
Казахстан
Петров Валерий Викторович       - заместитель Председателя
Агентства Республики Казахстан
по чрезвычайным ситуациям"
изложить в следующей редакции:
"Бижанов Нурахмет Кусаинович    - Председатель Агентства Республики
Казахстан по чрезвычайным
ситуациям, заместитель
председателя
Белоног Анатолий Александрович  - вице-министр здравоохранения
Республики Казахстан, главный
государственный санитарный врач
Республики Казахстан
Петров Валерий Викторович       - первый заместитель Председателя
Агентства Республики Казахстан
по чрезвычайным ситуациям,
заместитель председателя";
вывести из указанного состава Мынбаева Сауата Мухаметбаевича, Нуркадилова Заманбека Калабаевича, Мусабаева Мурата Кожахановича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан