Жабайы аңдарды аулаудың 2004 жылғы аңшылық маусымына арналған лимиттерiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 мамырдағы N 547 қаулысы
"Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 21 қазандағы  Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметі қаулы етеді:
1. 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес жабайы аңдарды аулаудың 2004 жылғы аңшылық маусымына арналған лимиттерi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 4 маусымдағы
N 547 қаулысына
1-қосымша
Тұяқты жануарлардың түрлерін аңшылық аулаудың 2004 жылғы аңшылық маусымына арналған лимиттері
(дарақ)
____________________________________________________________________
Р/c|  Облыстардың   |  Жануарлардың түрлері (сирек кездесетін және
N |    атауы       |  құрып кету қаупі төнген түрлерінен басқасы)
|                |_______________________________________________
|                | Асыл тұқымды  |    Сібір     |    Қабан
|                |     бұғы      |    елігі     |
|                |_______________________________________________
|                | саны   |аулау | саны  |аулау | саны  |аулау
|                |        |лимиті|       |лимиті|       |лимиті
____________________________________________________________________
1  Ақмола             1008     80    4809     254    502     30
2  Ақтөбе                             348      14    510     20
3  Алматы             3350     130   10942    350    5756    250
4  Атырау                                            639     26
5  Шығыс Қазақстан    1628     96    6976     300    930     50
6  Жамбыл                            1471      60    904     45
7  Батыс Қазақстан                   1726      -     1934    -
8  Қарағанды                         4237     200    1256    70
9  Қостанай                          4889     150    378     20
10  Қызылорда                                         1263    50
11  Маңғыстау                                         150     8

Об утверждении лимитов добычи диких животных на сезон охоты 2004 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2004 года N 547
В соответствии с Законом  Республики Казахстан от 21 октября 1993 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить лимиты добычи диких животных на сезон охоты 2004 года согласно приложениям 1, 2, 3.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 мая 2004 года N 547
Лимит добычи охотничьих видов
копытных животных на сезон охоты 2004 года
(особей)
_______________________________________________________________
N !  Наименование!   Виды животных (кроме редких и находящихся
п/п!   областей   !           под угрозой исчезновения видов)
!              !--------------------------------------------
!              ! Благородный  !  Сибирская   !  Кабан
!              ! олень        !   косуля     !
!              !---------------------------------------------
!              !числен-!лимит !числен-!лимит !числен-!лимит !
!              !ность  !добычи!ность  !добычи!ность  !добычи!
----------------------------------------------------------------
1  Акмолинская      1008     80     4809   254     502     30
2  Актюбинская                       348    14     510     20
3  Алматинская      3350    130    10942   350    5756    250
4  Атырауская                                      639     26
5  Восточно-
Казахстанская    1628     96     6976   300     930     50
6  Жамбылская                       1471    60     904     45
7  Западно-
Казахстанская                    1726     -    1934      -
8  Карагандинская                   4237   200    1256     70
9  Костанайская                     4889   150     378     20
10  Кызылординская                                 1263     50
11  Мангистауская                                   150      8

1  Ақмола           1168700  29900   15800   12600
2  Ақтөбе            17000     850
3  Алматы            35700    3550  122400   85700
4  Атырау                           100000   30000
5  Шығыс Қазақстан  124800    9400   81000    9300   2500    370
6  Жамбыл             6900     700   34700   24300
7  Батыс Қазақстан                   10000    7000
8  Қарағанды        1415000  107300  19800   11100
9  Қостанай         136400    7600   61500   11000
10  Қызылорда                           600      -
11  Маңғыстау

1  Акмолинская       1168700  29900  15800  12600
2  Актюбинская         17000    850
3  Алматинская         35700   3550  122400 85700
4  Атырауская                        100000 30000
5  Восточно-          124800   9400   81000  9300   2500     370
Казахстанская
6  Жамбылская           6900    700   34700 24300
7  Западно-
Казахстанская                      10000  7000
8  Карагандинская    1415000 107300   19800 11100
9  Костанайская       136400   7600   61500 11000
10  Кызылординская                       600   -
11  Мангистауская

12  Павлодар          93000    2500   5500       -
13  Солтүстік
Қазақстан         26000    1000   97400    6050
14  Оңтүстік
Қазақстан                          1700    1150
____________________________________________________________________
Жиыны           3023500  162800  550400   198200   2500    370
Алу пайызы                  5,4             36,0           14,8
____________________________________________________________________
кестенің жалғасы
_________________________________________________________
Жануарлардың түрлері (сирек кездесетін және
құрып кету қаупі төнген түрлерінен басқасы)
_________________________________________________________
Р/с|   Құндыз    |    Түлкі*   |    Қарсақ*  |   Қоян*
N  |             |             |             |
__________________________________________________________
| саны| аулау | саны| аулау | саны| аулау |саны |аулау
|     | лимиті|     | лимиті|     | лимиті|     |лимиті
__________________________________________________________

12  Павлодарская        93000   2500    5500   -
13  Северо-
Казахстанская       26000   1000   97400  6050
14  Южно-
Казахстанская                       1700  1150
--------------------------------------------------------------------
Итого             3023500 162800  550400 198200  2500     370
Процент изъятия             5,4           36,0           14,8
--------------------------------------------------------------------
(продолжение таблицы)
________________________________________________________________
N !  Речной бобр !   Лисица*    !  Корсак*     !  Заяц*
п/п!              !              !              !
---!------------------------------------------------------------
!числен-!лимит !числен-!лимит !числен-!лимит !числен-!лимит
!ность  !добычи!ность  !добычи!ность  !добычи!ность  !добычи
----------------------------------------------------------------

1                13700  4340   5200   1630  116600  23000
2                 5100  1000   4150    830    7500   2000
3                16600  3300   9500   1900  135800  25000
4                 7000  2000   6000   1500    9900   2000
5   100     -     9600  3200  11100   3700   31100   7200
6                 4200   840    800    150   21200   6000
7  3800    750   10400  2070   8500   1700   37100   9000
8                45600  7000  19900   3050  592600  60000

1                 13700    4340   5200    1630   116600  23000
2                  5100    1000   4150     830     7500   2000
3                 16600    3300   9500    1900   135800  25000
4                  7000    2000   6000    1500     9900   2000
5    100     -     9600    3200  11100    3700    31100   7200
6                  4200     840    800     150    21200   6000
7   3800    750   10400    2070   8500    1700    37100   9000
8                 45600    7000  19900    3050   592600  60000

9                11800  2350   5600   1100  122000  13250
10                  800   140                 17800   4350
11                 6600  1300   3000    600   30200   8000
12                 9300  1500   6600   1500   34000   8500
13    10     -    17000  1850   4400    200   57100  10850
14                 3400   650   1300    250    7000   2000
__________________________________________________________

9                 11800    2350   5600    1100   122000  13250
10                   800     140                   17800   4350
11                  6600    1300   3000     600    30200   8000
12                  9300    1500   6600    1500    34000   8500
13     10     -    17000    1850   4400     200    57100  10850
14                  3400     650   1300     250     7000   2000
--------------------------------------------------------------------

Жиыны 3910  750  161100 31540  86050  18110  1219900 181150
Алу
пайызы     19,2         19,6           21,0          14,8
__________________________________________________________
____________________________________________________________________
Р/c|  Облыстардың   |  Жануарлардың түрлері (сирек кездесетін және
N |     атауы      |  құрып кету қаупі төнген түрлерінен басқасы)
|                |_______________________________________________
|                |     Борсық    |    Тиін*     |    Ақкіс*
|                |_______________________________________________
|                |  саны  |аулау | саны  |аулау | саны  | аулау
|                |        |лимиті|       |лимиті|       | лимиті
____________________________________________________________________
1  Ақмола
2  Ақтөбе            1650      150
3  Алматы            9300     1850
4  Атырау
5  Шығыс Қазақстан   1950      250   13200    1450   3600     600
6  Жамбыл            1300      250
7  Батыс Қазақстан    600      100
8  Қарағанды        19200     2950                  60800    9350
9  Қостанай                           1400      -
10  Қызылорда          700      100
11  Маңғыстау
12  Павлодар           250       -     8400      -
13  Солтүстік
Қазақстан         1600       50
14  Оңтүстік
Қазақстан         2500      500
____________________________________________________________________
Жиыны            39050     6200   23000   1450    64400   9950
Алу пайызы                 15,9            6,3            15,5
____________________________________________________________________
кестенің жалғасы
_______________________________________________
Жануарлардың түрлері (сирек кездесетін және
құрып кету қаупі төнген түрлерінен басқасы)
_______________________________________________
Р/с | Сасық күзен*| Сары күзен* | Сарғыш күзен*
N  |             |             |
_______________________________________________
| саны| аулау | саны| аулау | саны| аулау
|     | лимиті|     | лимиті|     | лимиті
_______________________________________________
1     2800    750
2     6500   1300
3
4
5     6250    750   1700   230    4000     550
6      450     85
7     3100    600
8    84500  13000
9    13350    900
10
11      600    100
12     4600     -
13     4050     50   2100    50
14      400     75
__________________________________________________________
Жиыны 126600  17610  3800   280    4000     550
Алу
пайызы         13,9         7,4            13,8
__________________________________________________________
Ескерту:
* Қазақстан Республикасының аумағында аң аулау ережесімен аулау мерзімі 2005 жылдың 15 ақпанына дейін белгіленеді.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 4 маусымдағы
N 547 қаулысына
3-қосымша
Жабайы құстарды аулаудың 2004 жылғы аңшылық маусымына арналған лимиті
(дарақ)
____________________________________________________________________
Р/c|  Облыстардың   |  Жануарлардың түрлері (сирек кездесетін және
N |     атауы      |  құрып кету қаупі төнген түрлерінен басқасы)
|                |_______________________________________________
|                |    Қырғауыл   |     Қаз      |     Үйрек
|                |_______________________________________________
|                |  саны  |аулау | саны  |аулау | саны  | аулау
|                |        |лимиті|       |лимиті|       | лимиті
____________________________________________________________________

Итого 3910   750  161100   31540  86050   18110  1219900 181150
Процент
изъятия     19,2            19,6           21,0            14,8
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
________________________________________________________________
N !  Барсук      !   Белка*     ! Горностай   *! Степной хорек*
п/п!              !              !              !
---!------------------------------------------------------------
!числен-!лимит !числен-!лимит !числен-!лимит !числен-!лимит
!ность  !добычи!ность  !добычи!ность  !добычи!ность  !добычи
----------------------------------------------------------------
1                                                 2800     750
2   1650     150                                  6500    1300
3   9300    1850
4
5   1950     250   13200   1450   3600     600    6250     750
6   1300     250                                   450      85
7    600     100                                  3100     600
8  19200    2950                 60800    9350   84500   13000
9                   1400     -                   13350     900
10    700     100
11                                                  600     100
12    250      -     8400     -                    4600      -
13   1600      50                                  4050      50
14   2500     500                                   400      75 --------------------------------------------------------------------
Итого 39050  6200   23000   1450  64400    9950  126600    17610
Процент
изъятия      15,9            6,3           15,5             13,9
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
_________________________________
N !  Колонок*    !   Солонгой*
п/п!              !
---!-----------------------------
!числен-!лимит !числен-!лимит
!ность  !добычи!ность  !добычи
----------------------------------
1
2
3
4
5   1700    230    4000    550
6
7
8
9
10
11
12
13   2100     50
14
----------------------------------
Итого 3800   280    4000    550
Процент
изъятия      7,4           13,8
__________________________________
Примечание:
*Правилами охоты на территории Республики Казахстан срок охоты устанавливается до 15 февраля 2005 года.
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 мая 2004 года N 547
Лимит добычи
пернатой дичи на сезон охоты 2004 года
(особей)
____________________________________________________________________
!                ! Виды животных (кроме редких и находящихся
!  Наименование  ! под угрозой исчезновения видов)
!   областей     !-----------------------------------------------
N !                !   Фазан       !   Гусь       !   Утка
п/п!                !-----------------------------------------------
!                ! числен-!лимит !числен-!лимит !числен-!лимит
!                ! ность  !добычи!ность  !добычи!ность  !добычи
--------------------------------------------------------------------

1  Ақмола                          2667000  55550  2049000  205000
2  Ақтөбе                            23000   4600    73500   18500
3  Алматы           118900   9500    41000   2000  2200000  189500
4  Атырау                           500000   5000  3000000  250000
5  Шығыс Қазақстан     600    -      33000   1100   650000   32500
6  Жамбыл            39700   3200     8500    400   101000   10100
7  Батыс Қазақстан                   11500    600   190000   19000
8  Қарағанды                       4071500  52000  3943000  302500
9  Қостанай                        2043700  40000  3846500  655000
10  Қызылорда        16300   1300      3700    500    28000    4500
11  Маңғыстау                          6400    300   149000   15000

1  Акмолинская                      2667000  55550 2049000 205000
2  Актюбинская                        23000   4600   73500  18500
3  Алматинская       118900   9500    41000   2000 2200000 189500
4  Атырауская                        500000   5000 3000000 250000
5  Восточно-            600     -     33000   1100  650000  32500
Казахстанская
6  Жамбылская         39700   3200     8500    400  101000  10100
7  Западно-
Казахстанская                      11500    600  190000  19000
8  Карагандинская                   4071500  52000 3943000 302500
9  Костанайская                     2043700  40000 3846500 655000
10  Кызылординская     16300   1300     3700    500   28000   4500
11  Мангистауская                       6400    300  149000  15000

12  Павлодар                          23000   4500   300000   30000
13  Солтүстік
Қазақстан                         86100  11250  1345000   80500
14  Оңтүстік
Қазақстан       15200    1200     44200   2200   192000   19000
___________________________________________________________________
Жиыны           190700  15200   9562600 180000 18067000 1831100
Алу пайызы                8,0              1,9             10,1
____________________________________________________________________
кестенің жалғасы
_________________________________
Жануарлардың түрлері (сирек
кездесетін және құрып кету
қаупі төнген түрлерінен басқасы)
__________________________________
Р/с |     Құр     |     Шіл
N  |             |
__________________________________
| саны| аулау | саны| аулау
|     | лимиті|     | лимиті
__________________________________

12  Павлодарская                       23000   4500  300000  30000
13  Северо-
Казахстанская                      86100  11250 1345000  80500
14  Южно-
Казахстанская      15200   1200    44200   2200  192000  19000
--------------------------------------------------------------------
Итого             190700  15200  9562600 180000 18067000 1831100
Процент изъятия             8,0             1,9            10,1
--------------------------------------------------------------------
(продолжение таблицы)
________________________________________________________________
N !  Тетерев     !   Куропатка  !   Рябчик     !  Кеклик
п/п!              !              !              !
---!------------------------------------------------------------
!числен-!лимит !числен-!лимит !числен-!лимит !числен-!лимит
!ность  !добычи!ность  !добычи!ность  !добычи!ность  !добычи
----------------------------------------------------------------

1    16750   3350  34150  12550
2     2250    450   6000   1500
3     6950   1390  76800  19200
4                  40000   1000
5   102000  10200  72000   9000
6                  44650  11150
7                  31100  7750
8    88100  10600  323000 53800
9    25700  2100
10
11
12    16200  1000   21000   1200
13    48200  2860   69500    -
14                 106600  26650
___________________________________
Жиыны 306150 31950  824800 143800
Алу
пайызы        10,4           17,4
____________________________________
____________________________________________________________________
Р/c|  Облыстардың   |  Жануарлардың түрлері (сирек кездесетін және
N |     атауы      |  құрып кету қаупі төнген түрлерінен басқасы)
|                |_______________________________________________
|                |    Сұр құр    |   Кекілік   |    Бөдене
|                |_______________________________________________
|                |  саны  |аулау | саны  |аулау | саны  | аулау
|                |        |лимиті|       |лимиті|       | лимиті
____________________________________________________________________
1  Ақмола
2  Ақтөбе
3  Алматы                           126800  31700   146400   14600
4  Атырау
5  Шығыс Қазақстан   48000   7440    14400   1800    54000    6500
6  Жамбыл                            37100   9200     1300     100
7  Батыс Қазақстан
8  Қарағанды                                        156200   11700
9  Қостанай
10  Қызылорда
11  Маңғыстау                         68400  17100    39000    3000
12  Павлодар
13  Солтүстік
Қазақстан                                          1000      -
14  Оңтүстік
Қазақстан                         43200  10800   325000   97500
___________________________________________________________________
Жиыны           48000    7440   289900   70600   722900  133400
Алу пайызы               15,5             24,4             18,5
____________________________________________________________________
кестенің жалғасы
________________________________________________
Жануарлардың түрлері (сирек кездесетін және
құрып кету қаупі төнген түрлерінен басқасы)
_________________________________________________
Р/с |   Кептер    |   Шалшықшы    |Қасқалдақ
N  |             |               |
_________________________________________________
| саны| аулау | саны | аулау  | саны| аулау
|     | лимиті|      | лимиті |     | лимиті
_________________________________________________
1                                  319000  32000
2                    6000    1500   34400   8600
3    444100  70500  178000  26700  468600  70300
4
5    180000   3600  750000  90000  440000  22000
6     13000   2600                  73700  11100
7                                   16200   2400
8   2095700  42000  279600  33000  140400  38100
9     16300   4800   59300   8900  585300  87800
10                                   16600   2000
11     44600   8000   45000   6750   89100  13400
12                                   39000   5000
13                   175400    100  352200  10200
14    375000   68500                129600  19400
__________________________________________________
Жиыны 3168700 200000 1493300 166950 2704100 322300
Алу
пайызы           6,3           11,2          11,9
__________________________________________________

1   16750   3350   34150   12550
2    2250    450    6000    1500
3    6950   1390   76800   19200                 126800  31700
4                  40000    1000
5  102000  10200   72000    9000   48000   7440   14400   1800
6                  44650   11150                  37100   9200
7                  31100    7750
8   88100  10600  323000   53800
9   25700   2100
10
11                                                 68400   17100
12   16200   1000   21000    1200
13   48200   2860   69500      -
14                 106600   26650                  43200   10800
--------------------------------------------------------------------
Итого 306150 31950 824800  143800   48000   7440  289900   70600
Процент
изъятия       10,4           17,4           15,5            24,4
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
________________________________________________________________
N !  Перепел     !   Голубь     !   Кулик      !  Лысуха
п/п!              !              !              !
---!------------------------------------------------------------
!числен-!лимит !числен-!лимит !числен-!лимит !числен-!лимит
!ность  !добычи!ность  !добычи!ность  !добычи!ность  !добычи
----------------------------------------------------------------
1                                               319000   32000
2                                  6000   1500   34400    8600
3  146400  14600  444100  70500  178000  26700  468600   70300
4
5   54000   6500  180000   3600  750000  90000  440000   22000
6    1300    100   13000   2600                  73700   11100
7                                                16200    2400
8  156200  11700 2095700  42000  279600  33000  140400   38100
9                  16300   4800   59300   8900  585300   87800
10                                                16600    2000
11   39000   3000   44600   8000   45000   6750   89100   13400
12                                                39000    5000
13   1000      -                  175400    100  352200   10200
14  325000  97500  375000  68500                 129600   19400
-------------------------------------------------------------------
Итого 722900
133400
3168700 200000 1493300  166950 2704100 322300
Процент
изъятия      18,5          6,3             11,2            11,9
___________________________________________________________________