Қазақстан Республикасының Қырғыз Республикасындағы Елшілігінiң ғимаратын Бiшкек қаласында (Қырғыз Республикасы) жобалау және салу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 мамырдағы N 550 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң Қазақстан Республикасының Қырғыз Республикасындағы Елшiлiгінің ғимаратын (бұдан әрi - Ғимарат) Бішкек қаласы, Мир даңғылы, Оңтүстiк Батыс ауданы (жер учаскесінің сәйкестендіру нөмiрi: 1-01-11-0059-0176) мекен-жайы бойынша жобалау және салу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Ғимаратты жобалау және салу бойынша сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi бар тауарларды, жұмыстар мен көрсетiлетiн қызметтердi "Элит билдинг групп" жауапкершілігі шектеулi қоғамы жеткiзуші болып белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
2004 жылға арналған республикалық бюджетте 009 "Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкiлдiктерін орналастыру үшiн шетелде жылжымайтын мүлiк объектілерiн сатып алу және салу" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен Ғимаратты жобалау мен салуды 122459868 (бір жүз жиырма екі миллион төрт жүз елу тоғыз мың сегiз жүз алпыс сегiз) теңге сомасы шегiнде қаржыландыруды;
осы қаулыға сәйкес пайдаланылатын қаражатты оңтайлы әрi тиiмдi жұмсау қағидатының сақталуын;
осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен бөлінген қаражаттың мақсатты пайдалануын бақылауды жүзеге асырсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О проектировании и строительстве здания Посольства Республики Казахстан в Кыргызской Республике в городе Бишкеке (Кыргызская Республика)
Постановление Правительства Республики Казахстана от 17 мая 2004 года N 550
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства иностранных дел Республики Казахстан о проектировании и строительстве здания Посольства Республики Казахстан в Кыргызской Республике (далее - Здание) по адресу: город Бишкек, проспект Мира, Юго-Западный район (идентификационный номер земельного участка: 1-01-11-0059-0176).
2. В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" определить поставщиком товаров, работ и услуг по проектированию и строительству Здания, закупка которых имеет важное стратегическое значение, общество с ограниченной ответственностью "Элит билдинг групп".
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
финансирование проектирования и строительства Здания в пределах суммы 122459868 (сто двадцать два миллиона четыреста пятьдесят девять тысяч восемьсот шестьдесят восемь) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по бюджетной программе 009 "Приобретение и строительство объектов недвижимости за рубежом для размещения дипломатических представительств Республики Казахстан";
соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования средств, используемых в соответствии с настоящим постановлением;
принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
4. Министерству финансов в установленном законодательством порядке осуществлять контроль за целевым использованием выделенных средств.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан