Жәңгiр хан атындағы Батыс Қазақстан Аграрлық-техникалық университетiнде әскери кафедра құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 мамырдағы N 551 қаулысы
"Жәңгiр хан атындағы Батыс Қазақстан Аграрлық-техникалық университеті" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны студенттерiнiң қатарынан Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерi үшiн запастағы офицерлер даярлау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Білiм және ғылым министрлiгiнiң "Жәңгiр хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университеті" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнында Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң "Батыс Қазақстан мемлекеттiк университетi" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорнының әскери кафедрасын таратып, аталған оқу орнының қаражаты мен штат саны шегiнде әскери кафедра құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Білiм және ғылым министрлiгi Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiмен бiрлесiп, осы қаулыны iске асыру жөнiнде заңнамада көзделген шараларды қабылдасын.
3. <*>
Ескерту. 3-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.05.24. N  449 (қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
4. "Батыс Қазақстан мемлекеттiк университетiнде әскери кафедра құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 12 тамыздағы N 1249  қаулысының (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2000 ж., N 36-37, 428-құжат) 1 және 2-тармақтарының күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О создании военной кафедры в Западно-Казахстанском аграрно-техническом университете имени Жангир хана
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2004 года N 551
В целях подготовки офицеров запаса для Вооруженных Сил Республики Казахстан из числа студентов Республиканского государственного казенного предприятия "Западно-Казахстанский аграрно-технический университет имени Жангир хана" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать в Республиканском государственном казенном предприятии "Западно-
Казахстанский аграрно-технический университет имени Жангир хана" Министерства образования и науки Республики Казахстан военную кафедру в пределах средств и штатной численности названного учебного заведения, упразднив военную кафедру Республиканского государственного казенного предприятия "Западно-Казахстанский государственный университет" Министерства образования и науки Республики Казахстан.
2. Министерству образования и науки Республики Казахстан совместно с Министерством обороны Республики Казахстан принять предусмотренные законодательством меры по реализации настоящего постановления.
3.  (Утратил силу постановлением Правительства РК от 24 мая 2006 года N  449 ) .
4. Признать утратившими силу пункты 1 и 2  постановления  Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2000 года N 1249 "О создании военной кафедры в Западно-
Казахстанском государственном университете" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 36-37, ст. 428).
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан