Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 сәуірдегі N 372 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 18 мамырдағы N 553 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Астана қаласында орталық мемлекеттік органдардың қызметкерлері үшін тұрғын үй салуға үлестік қатысуға және сатып алуға бөлінген қаражатты пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 сәуірдегі N 372  қаулысына  мынадай толықтыру енгізілсін:
2-тармақтың 3) тармақшасындағы "деп белгіленсін" деген сөздердің алдынан ";" белгісі қойылып, мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) Қызметкерлерге берілген тұрғын үйді сатып алу Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 22 сәуірдегі N 377-26 қаулысына сәйкес жүзеге асырылады".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2003 года N 372
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2004 года N 553
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2003 года N 372 "Об использовании средств, выделяемых на долевое участие в строительстве и приобретение жилья для работников центральных государственных органов в городе Астане" следующее дополнение:
пункт 2 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) выкуп  жилья, предоставленного Работникам, осуществляется в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 1998 года N 377-26".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан