Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 25 мамырдағы N 584 қаулысы
"2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңына, "Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражатын пайдаланудың тәртiбін бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 18 қыркүйектегi N 1408  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес сот шешiмдерiн орындау үшiн Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне 2004 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Үкiметінің, орталық мемлекеттiк органдар мен олардың аумақтық бөлімшелерiнің сот шешiмдерi бойынша мiндеттемелерiн өтеуге көзделген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен 5844091 теңге (бec миллион сегiз жүз қырық төрт мың тоқсан бiр теңге) бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 25 мамырдағы
N 584 қаулысына
қосымша
Азаматтық iстер бойынша орындалуға тиiсті сот шешiмдерiнің тiзбесi
__________________________________________________________________
Р/с|  Сот органының атауы   |  Талапкердің  |Мемлекеттік |Мемле.
N |мен шешімнің шыққан күні|     Т.А.Ә.    |    бажды   |кеттік
|                        |               |шегергендегі| баж
|                        |               |сома (теңге)|(теңге)
__________________________________________________________________
1              2                   3              4        5
__________________________________________________________________
1  Астана қаласы Сарыарқа    Липп В.А.         54321         -
аудандық сотының
2004. 28.01. шешiмi
2  Астана қаласы Сарыарқа    Грузд H.B.        75097         -
аудандық сотының
2004. 28.01. шешiмi
3  Астана қаласы Сарыарқа    Белоконь А.В.     38989         -
аудандық сотының
2004. 28.01. шешiмi
4  Астана қаласы Сарыарқа    Юрков В.А.        8193          -
аудандық сотының
2004. 28.01. шешiмi
5  Астана қаласы Сарыарқа    Смирнов Д.В.      28785         -
аудандық сотының
2004. 03.02. шешiмi
6  Астана қаласы Сарыарқа    Надеждина О.В.    19755         -
аудандық сотының
2004.02.02. шешiмi
7  Астана қаласы Сарыарқа    Пошкурлат П.Н.    33802         -
аудандық сотының
2004. 03.02. шешiмi
8  Астана қаласы Сарыарқа    Запевалова Г.П.   18445         -
аудандық сотының
2004. 03.02 шешiмi

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2004 года N 584
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года
"О республиканском бюджете на 2004 год", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 "Об утверждении Правил использования средств резерва Правительства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству юстиции Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2004 год на погашение обязательств Правительства Республики Казахстан, центральных государственных органов и их территориальных подразделений по решениям судов, 5844091 тенге (пять миллионов восемьсот сорок четыре тысячи девяносто один тенге) для исполнения судебных решений согласно приложению.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 мая 2004 года N 584
Перечень судебных решений
по гражданским делам, подлежащих исполнению
____________________________________________________________________
N ! Наименование судебного ! Ф.И.О. истца ! Сумма за   !Госпошлина
п/п! органа и дата решения  !              ! вычетом    !(тенге)
!                        !              ! госпошлины !
!                        !              ! (тенге)    !
--------------------------------------------------------------------
1 !           2            !       3      !     4      !    5
--------------------------------------------------------------------
1  Решение Сарыаркинского    Липп В.А.        54321        -
районного суда
города Астаны
от 28.01.2004
2  Решение Сарыаркинского    Грузд Н.В.       75097        -
районного суда
города Астаны
от 28.01.2004
3  Решение Сарыаркинского    Белоконь А.В.    38989        -
районного суда
города Астаны
от 28.01.2004
4  Решение Сарыаркинского    Юрков В.А.        8193        -
районного суда
города Астаны
от 28.01.2004
5  Решение Сарыаркинского    Смирнов Д.В.     28785        -
районного суда
города Астаны
от 03.02.2004
6  Решение Сарыаркинского    Надеждина О.В.   19755        -
районного суда
города Астаны
от 02.02.2004
7  Решение Сарыаркинского    Пошкурлат П.Н.   33802        -
районного суда
города Астаны
от 03.02.2004
8  Решение Сарыаркинского    Запевалова Г.П.  18445        -
районного суда
города Астаны
от 03.02.2004

9  Астана қаласы Сарыарқа    Лакейчук В.В.     11292         -
аудандық сотының
2004. 03.02 шешiмi
10 Астана қаласы Сарыарқа    Жаворонков С.А.   76665         -
аудандық сотының
2004. 03.02. шешiмi
11 Астана қаласы Сарыарқа    Шигапов Н.К.      18559         -
аудандық сотының
2004. 03.02. шешiмi
12 Астана қаласы Сарыарқа    Титов С.Д.        80400         -
аудандық сотының
2004. 02.02. шешiмi
13 Астана қаласы Сарыарқа    Силантьева Н.А.   151684        -
аудандық сотының
2004. 03.02. шешiмi
14 Петропавл қалалық         Зуев С.Г.           -          436
сотының
2003. 10.09. шешiмi
15 Жамбыл облысы             Балапанов К.Т.    150000        -
Жамбыл аудандық сотының
2003.25.02. шешiмi,
Жамбыл облыстық сотының
азаматтық iстер
жөнiндегi алқасының
2003. 17.07. қаулысы
16 Солтүстiк Қазақстан       Берюбаев А.С.     544982        -
облысы Петропавл
қалалық сотының
2003.04.05 шешiмi,
Солтүстiк Қазақстан
облысы Петропавл
қалалық сотының
2003.19.05 ұйғарымы,
Солтүстік Қазақстан
облыстық сотының
азаматтық iстер
жөнiндегi алқасының
2003. 11.06 қаулысы
17 Қызылорда қаласы          Оспанова С.       3890570
сотының 2003.09.12.
шешiмi
18 Жамбыл облысы             Теплицкая И.Я.    50412         -
Тараз қаласы
N 2 сотының
2003.15.04. шешiмi,
Жамбыл облыстық сотының
азаматтық iстер
жөнiндегi алқасының
2003.11.06. қаулысы,
Жамбыл облыстық
сотының қадағалау
алқасының
2003.04.11 қаулысы
19 Оңтүстiк Қазақстан        Үсiпханов А.      150000        -
облысы Шымкент қалалық
N 2 сотының
2003. 21.11. шешiмi,
Оңтүстік Қазақстан
облыстық сотының
азаматтық iстер
жөнiндегi алқасының
2004.14.02 қаулысы
20 Солтүстiк Қазақстан       Халықаралық       19750         -
облысы Петропавл          бизнес және
қаласы сотының            құқық өңiрлік
1999.17.05 шешiмi,        лицейi
Солтүстiк Қазақстан
облысы Петропавл
қаласы сотының
2001. 22.02
қосымша шешiмi,
Солтүстік Қазақстан
облысы Петропавл
қаласы сотының
2002. 17.05 ұйғарымы
21 Петропавл қалалық         "Магда" ҰШ        421954        -
сотының
2002. 24.06. шешiмi
Жиыны                                          5 843 655    436
Жалпы сомасы                                    5 844 091
__________________________________________________________________

9  Решение Сарыаркинского    Лакейчук В.В.    11292        -
районного суда
города Астаны
от 03.02.2004
10  Решение Сарыаркинского    Жаворонков С.А.  76665        -
районного суда
города Астаны
от 03.02.2004
11  Решение Сарыаркинского    Шигапов Н.К.     18559        -
районного суда
города Астаны
от 03.02.2004
12  Решение Сарыаркинского    Титов С.Д.       80400        -
районного суда
города Астаны
от 02.02.2004
13  Решение Сарыаркинского    Силантьева Н.А. 151684        -
районного суда
города Астаны
от 03.02.2004
14  Решение                   Зуев С.Г.          -          436
Петропавловского
городского суда
от 10.09.2003
15  Решение Жамбылского       Балапанов К.Т.  150000         -
районного суда
Жамбылской области
от 25.02.2003,
постановление коллегии
по гражданским делам
Жамбылского областного
суда от 17.07.2003
16  Решение                   Берюбаев А.С.   544982         -
Петропавловского
городского суда
Северо-Казахстанской
области от 04.05.2003,
определение
Петропавловского
городского суда
Северо-Казахстанской
области от 19.05.2003,
постановление коллегии
по гражданским делам
Северо-Казахстанского
областного суда
от 11.06.2003
17  Решение суда              Оспанова С.     3890 570       -
г. Кызылорда
от 09.12.2003
18  Решение суда N 2          Теплицкая И.Я.   50412         -
города Тараза
Жамбылской области
от 15.04.2003,
постановление коллегии
по гражданским делам
Жамбылского областного
суда от 11.06.2003,
постановление
надзорной коллегии
Жамбылского областного
суда от 04.11.2003
19  Решение Шымкентского      Усипханов А.    150000         -
городского суда N 2
Южно-Казахстанской
области от 21.11.2003,
постановление коллегии
по гражданским делам
Южно-Казахстанского
областного суда
от 14.02.2004
20  Решение суда города       Региональный     19750         -
Петропавловска            лицей
Северо-Казахстанской      международного
области от 17.05.1999,    бизнеса и права
дополнительное
решение суда города
Петропавловска
Северо-Казахстанской
области от 22.02.2001,
определение суда города
Петропавловска
Северо-Казахстанской
области от 17.05.2002
21  Решение                   КХ "Магда"      421954         -
Петропавловского
городского суда
от 24.06.2002
-------------------------------------------------------------------
Итого                                      5 843 655      436
Общая сумма                                  5 844 091
___________________________________________________________________