Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 16 маусымдағы N 776 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 маусымдағы N 643 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Ресей Федерациясы жалға алған сынақ полигондарының құрамынан шығарылатын мүлiктi қабылдап алу жөнiнде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 16 маусымдағы N 776 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) тақырыбында және 1-тармақта "комиссия" және "комиссиясы" деген сөздер тиiсiнше "бiрлескен комиссияның қазақстандық бөлiгі" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) көрсетiлген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 14 маусымдағы
N 643 қаулысына
қосымша
"Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
1999 жылғы 16 маусымдағы
N 776 қаулысына
қосымша
Ресей Федерациясы жалға алған сынақ полигондарының құрамынан шығарылатын мүлiктi қабылдап алу жөнiндегі бiрлескен комиссияның қазақстандық бөлiгі
Комаров                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Геннадий Григорьевич      министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және
жекешелендiру комитетi төрағасының
орынбасары, төраға
Базарқұлов Әбдiхалық    - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Әбдiрайымұлы              министрлiгі Құрылыс және әскерлердi
жайластыру бас басқармасының бастығы,
төрағаның орынбасары
Ыбырайымов              - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қалымжан Уәлиханұлы       министрлiгiнiң Мемлекеттік мүлiк және
жекешелендiру комитетi Мемлекет қатысатын
мемлекеттiк емес заңды тұлғалармен жұмыс
жөнiндегi басқарманың бастығы, хатшы
Күшенов                 - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Ахметжан Рахымбайұлы      ортаны қорғау министрлiгi Экологиялық
саясат және тұрақты даму департаментiнiң
директоры
Ордабаев                - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Самат Исламұлы            министрлігінiң Тәуелсiз Мемлекеттер
Достастығы iстерi жөнiндегі комитетi
төрағасының орынбасары
Әзiмова                 - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Эльвира Әбілқасымқызы     министрлiгі халықаралық құқық
басқармасының бастығы
Кенжебаев               - Қазақстан Республикасының Жер
Назымбек Әмiржанұлы       ресурстарын басқару жөнiндегі агенттiгi
мемлекеттік жер инспекциясы бөлiмiнiң
бастығы
Диқаев                  - Қостанай облыстық жер ресурстарын
Мереке Қасымұлы           басқару жөнiндегі комитетінiң төрағасы
Дүйсенов                - Атырау аумақтық мемлекеттiк мүлiк және
Боран Төлегенұлы          жекешелендiру комитетiнiң төрағасы
Жекеев                  - Ақтөбе облыстық аумақтық жер
Мәлiк Наурызғалиұлы       ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң
төрағасы
Қарасартов              - Қарағанды облыстық аумақтық жер
Дәурен Абзалұлы           ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң
төрағасы
Мордасов                - Батыс Қазақстан облыстық аумақтық жер
Николай Павлович          ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң
төрағасы
Сағиев                  - Ақтөбе аумақтық мемлекеттiк мүлiк және
Айбек Игілiкұлы           жекешелендiру комитетiнiң төрағасы
Серiкопов               - Батыс Қазақстан аумақтық мемлекеттiк
Жексенғали Сисенұлы       мүлiк және жекешелендiру комитетiнiң
төрағасы
Тәжiбаев                - Қостанай аумақтық мемлекеттiк мүлiк және
Шәрiпиден Қалиұлы         жекешелендiру комитетiнiң төрағасы
Орынбасаров             - Атырау облыстық аумақтық жер ресурстарын
Төлеп Қиялбайұлы          басқару жөнiндегі комитетiнiң төрағасы
Гребенщиков             - Қарағанды аумақтық мемлекеттiк мүлiк
Сергей Алексеевич         және жекешелендiру комитетi төрағасының
орынбасары
Әлмырзаев               - Ақтөбе облысы әкiмiнiң орынбасары
Бауыржан Бақтығалиұлы
Сейiтқамалов            - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының әкiмi
Нұрлан Зейноллаұлы
Әмiрғасимов             - Қарағанды облысының Ақтоғай ауданы
Қуандық                   әкiмiнiң орынбасары
Бiкiров                 - Қарағанды облысының Приозерск қаласы
Нұрлан Нұрғазыұлы         әкiмiнiң орынбасары
Әкiмжанов               - Атырау облыстық коммуналдық меншiк
Жандос Әбiлханұлы         басқармасының бастығы
Атыраубаев              - Ақтөбе облыстық коммуналдық меншiк
Талғат Сансызбайұлы       басқармасының бастығы
Нұрғалиев               - Қарағанды облыстық коммуналдық меншiк
Нұрлан Аманжолұлы         және мемлекеттiк сатып алу департаментiнiң
директоры
Нұрәлиев                - Қарағанды облысы әкiмiнiң аппараты ұтқыр
Парда Тұрсынбайұлы        жұмыс және төтенше жағдайлар бөлiмiнiң
меңгерушiсi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 1999 года N 776
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июня 2004 года N 643
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 1999 года N 776 "О создании комиссии по приему имущества, исключаемого из состава испытательных полигонов, арендуемых Российской Федерацией" следующие изменения:
1) в заголовке и пункте 1 слова "комиссии" и "комиссию" заменить соответственно словами "казахстанской части совместной комиссии" и "казахстанскую часть совместной комиссии";
2) приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 июня 2004 года N 643
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 июня 1999 года N 776
Казахстанская часть совместной комиссии по приему
имущества, исключаемого из состава испытательных полигонов,
арендуемых Российской Федерацией
Комаров                       - заместитель председателя Комитета
Геннадий Григорьевич            государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан, председатель
Базаркулов                    - начальник главного управления
Абдыхалык Абдраимович           строительства и расквартирования
войск Министерства обороны
Республики Казахстан, заместитель
председателя
Ибраимов                      - начальник управления по работе с
Калымжан Уалиханович            негосударственными юридическими
лицами с государственным участием
Комитета государственного имущества
и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан,
секретарь
Кушенов                       - директор Департамента экологической
Ахметжан Рахимбаевич            политики и устойчивого развития
Министерства охраны окружающей
среды Республики Казахстан
Ордабаев                      - заместитель председателя Комитета по
Самат Исламович                 делам Содружества Независимых
Государств Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
Азимова                       - начальник управления международного
Эльвира Абилхасимовна           права Министерства юстиции
Республики Казахстан
Кенжебаев                     - начальник отдела государственной
Назымбек Амиржанович            земельной инспекции Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Дихаев                        - председатель Костанайского
Мереке Касымович                областного комитета по управлению
земельными ресурсами
Дюсенов                       - председатель Атырауского
Боран Тулегенович               территориального комитета
государственного имущества и
приватизации
Жекеев                        - председатель Актюбинского областного
Малик Наурызгалиевич            территориального комитета по
управлению земельными ресурсами
Карасартов                    - председатель Карагандинского
Даурен Абзалович                областного территориального
комитета по управлению земельными
ресурсами
Мордасов                      - председатель Западно-Казахстанского
Николай Павлович                областного территориального
комитета по управлению земельными
ресурсами
Сагиев                        - председатель Актюбинского
Айбек Игликович                 территориального комитета
государственного имущества и
приватизации
Серикопов                     - председатель Западно-Казахстанского
Жексенгали Сисенович            территориального комитета
государственного имущества и
приватизации
Тажибаев                      - председатель Костанайского
Шарапиден Калиевич              территориального комитета
государственного имущества и
приватизации
Уринбасаров                   - председатель Атырауского областного
Тулеп Киялбаевич                территориального комитета по
управлению земельными ресурсами
Гребенщиков                   - заместитель председателя
Сергей Алексеевич               Карагандинского территориального
комитета государственного имущества
и приватизации
Альмурзаев                    - заместитель акима Актюбинской
Бауыржан Бактыгалиевич          области
Сейткамалов                   - аким Мугалжарского района
Нурлан Зейнуллаевич             Актюбинской области
Амиргасимов Куандык           - заместитель акима Актогайского
района Карагандинской области
Бикиров                       - заместитель акима города Приозерска
Нурлан Нургазыевич              Карагандинской области
Акимжанов                     - начальник Атырауского областного
Джандос Абулханович             управления коммунальной
собственностью
Атыраубаев                    - начальник Актюбинского областного
Талгат Сансызбаевич             управления коммунальной
собственностью
Нургалиев                     - директор Карагандинского областного
Нурлан Аманжолович              Департамента управления
коммунальной собственностью и
государственных закупок
Нуралиев                      - заведующий отделом мобилизационной
Парда Турсунбаевич              работы и чрезвычайных ситуаций
аппарата акима Карагандинской
области