Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1430 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 маусымдағы N 651 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.07.07. N 646 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында құқық бұзушылықтың алдын алу мен қылмысқа қарсы күрестiң 2003-2004 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 48, 484-құжат) Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1430 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) 4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiне жүктелсiн.";
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында құқық бұзушылықтың алдын алу мен қылмысқа қарсы күрестiң 2003-2004 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Бағдарламаның паспорты" деген 1-бөлiмде:
үшiншi абзацта:
"Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi" деген сөздер "Ақпарат министрлiгi, Мәдениет министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қаржы полициясы агенттiгi" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi агенттiгi (қаржы полициясы)" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қаржыландыру көздерi" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыландыру көздерi       Бағдарламаның iс-шараларын iске асыруға
арналған болжамды шығыстар 2288,966 млн.
теңгенi құрайды, оның iшiнде
республикалық бюджет қаражаты есебiнен
- 1036,295 млн. теңге (2003 жылы -
564,0 млн. теңге, 2004 жылы - 472,295
млн. теңге), жергiлiктi бюджеттердің
қаражаты есебiнен - 1252,671 млн. теңге
(2003 жылы - 597,66 млн. теңге, 2004
жылы - 655,011 млн. теңге)";
"Бағдарламаны ресурстық қамтамасыз ету" деген 6-бөлiмде:
екiншi абзацта: "2324,393", "1071,722", "507,722", "655,11" деген сандар тиiсiнше "2288,966", "1036,295", "472,295", "655,011" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 8-бөлiмде:
"Орындалуына (iске асырылуына) жауаптылар" деген 4-бағанда:
реттiк нөмiрi 10-жолда "МАКМ" деген аббревиатура "Мәдениетминi" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 19, 29, 30, 31-жолдарда "MAКM" деген аббревиатура "Ақпаратминi" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 30, 33, 36, 43, 50, 51, 52, 60, 61, 68, 69, 70, 71, 77, 81, 85-жолдарда "ҚПА" деген аббревиатура "ЭСЖҚА" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 75-жолда:
2-бағандағы "бас прокурорлары үйлестiру кеңесiнiң," деген сөздерден кейiн "Салықтық тергеу органдары үйлестiру кеңесiнiң," деген сөздермен толықтырылсын;
4-баған "ЭСЖҚА" деген аббревиатурамен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1430
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2004 года N 651. Утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N 646
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2004 года N 651 утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N  646 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1430 "О Программе профилактики правонарушений и борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2003-2004 годы" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 48, ст. 484) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.";
2) в Программе профилактики правонарушений и борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2003-2004 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 1 "Паспорт Программы":
в абзаце третьем:
слова "Министерство культуры, информации и общественного согласия" заменить словами "Министерство информации, Министерство культуры";
слова "Агентство финансовой полиции" заменить словами "Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)";
строку "Источники финансирования" изложить в следующей редакции:
"Источники     Предполагаемые расходы на реализацию мероприятий
финансирования Программы составят 2288,966 млн.тенге, в т.ч. за
счет средств республиканского бюджета - 1036,295
млн. тенге (2003 год - 564,0 млн.тенге, 2004 год -
472,295 млн.тенге), местных бюджетов - 1252,671
млн.тенге (2003 год - 597,66 млн.тенге, 2004 год -
655,011 млн.тенге)";
в разделе 6 "Ресурсное обеспечение Программы":
в абзаце втором цифры "2324,393", "1071,722", "507,722", "655,11" заменить соответственно цифрами "2288,966", "1036,295", "472,295", "655,011";
в разделе 8 "План мероприятий по реализации Программы":
в графе 4 "Ответственные за исполнение (реализацию)":
в строке, порядковый номер 10, аббревиатуру "МКИОС" заменить аббревиатурой "Минкультуры";
в строках, порядковые номера 19, 29, 30, 31, аббревиатуру "МКИОС" заменить аббревиатурой "Мининформ";
в строках, порядковые номера 30, 33, 36, 43, 50, 51, 52, 60, 61, 68, 69, 70, 71, 77, 81, 85, аббревиатуру "АФП" заменить аббревиатурой "АБЭКП";
в строке, порядковый номер 75:
в графе 2 после слов "генеральных прокуроров," дополнить словами "Координационного совета органов налоговых расследований";
графу 4 дополнить аббревиатурой "АБЭКП";

реттiк нөмiрi 76, 82-жолдарда 4-баған "ЭСЖҚА" деген аббревиатурамен толықтырылсын;
"Болжанып отырған шығыстар, (млн. теңге) 2004 жыл" деген 6-бағанда реттiк нөмiрi 31-жолда "1,793" деген сандар алынып тасталсын;
"Болжанып отырған шығыстар (млн. теңге) 2004 жыл" деген 6-бағанда:
peттік нөмiрi 55-жолда "20,0" деген сандар "20,649" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 56-жолда "20,0" деген сандар "19,415" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 57-жолда "40,0" деген сандар "23,655" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 58-жолда "400,0" деген сандар "327,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 60-жолда "25,0" деген сандар "80,647" деген сандармен ауыстырылсын;
"Барлығы" деген жолда "1162,733" деген сандар "1127,306" деген сандармен ауыстырылсын;
"республикалық бюджет бойынша" деген жолда "507,722**" деген сандар "472,295" деген сандармен ауыстырылсын;
Ескертуде:
"MAКM - Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақпаратминi - Ақпарат министрлiгi
Мәдениетминi - Мәдениет министрлiгi";
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"ЭСЖҚА - Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi агенттiгi (қаржы полициясы)".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

в строках, порядковые номера 76, 82, графу 4 дополнить аббревиатурой "АБЭКП";
в строке, порядковый номер 31, в графе 6 "Предполагаемые расходы (млн.тенге) на 2004 год" цифры "1,793" исключить;
в графе 6 "Предполагаемые расходы (млн.тенге) на 2004 год":
в строке, порядковый номер 55, цифры "20,0" заменить цифрами "20,649";
в строке, порядковый номер 56, цифры "20,0" заменить цифрами "19,415";
в строке, порядковый номер 57, цифры "40,0" заменить цифрами "23,655";
в строке, порядковый номер 58, цифры "400,0" заменить цифрами "327,0";
в строке, порядковый номер 60, цифры "25,0" заменить цифрами "80,647";
в строке "Всего" цифры "1162,733" заменить цифрами "1127,306";
в строке "по республиканскому бюджету" цифры "507,722**" заменить цифрами "472,295";
в примечании:
строку "МКИОС - Министерство культуры, информации и общественного согласия" изложить в следующей редакции:
"Мининформ - Министерство информации
Минкультуры - Министерство культуры";
дополнить строкой следующего содержания:
"АБЭКП - Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан