Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 26 тамыздағы N 1251 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 маусымдағы N 657 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.12.31. N 1349 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.12.31. N 1349 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Акцизделетiн тауарлардың жекелеген түрлерiн акциздiк алым маркаларымен таңбалаудың тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 26 тамыздағы N 1251 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 42, 386-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзілсiн:
тақырыбындағы, кiрiспедегi және 1-тармақтағы "акциздiк алым маркаларымен", "акциздiк алым маркаларының" деген сөздер "акциздiк маркалармен", "акциздiк маркалардың" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Акцизделетiн тауарлардың жекелеген түрлерiн акциздік алым маркаларымен таңбалаудың тәртiбiнде:
тақырыбындағы және мәтiнiндегi "акциздiк алым маркаларымен", "акциз алымы маркаларымен", "акциздiк алым маркаларының", "акциздік алым маркаларын", "акциз алымы маркасының", "акциз алымының маркасы", "акциз алымы маркасын" деген сөздер "акциздік маркалармен", "акциздiк маркалардың", "акциздiк маркаларды" "акциздiк марканың", "акциздiк марка", "акциздiк марканы" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақта:
екiншi абзацта:
"спирттiң барлық түрлерi мен" деген сөздер алынып тасталсын;
"ыдысына құйылған" деген сөздерден кейiн "шарап материалын және" деген сөздермен толықтырылсын;
үшiншi абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"темекi бұйымдары және құрамында темекi бар өзге де бұйымдар (бұдан әрi - темекi бұйымдары).";
5-тармақта:
үшiншi абзацта:
"алты" деген сөз "бec" деген сөзбен ауыстырылсын;
"спирт" деген сөз алынып тасталсын;
төртiншi абзацта:
"темекi өнiмдерiне" деген сөздер "темекi бұйымдарына" деген сөздермен ауыстырылсын;
кестеде "спирт спирттiң барлық түрлерi" деген жол алынып тасталсын;
6-тармақтың төртiншi абзацындағы "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Алкоголь өнiмiнiң өндiрiлуiн және айналымын мемлекеттiк бақылау жөнiндегi комитетiнiң" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 1999 года N 1251
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2004 года N 657. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1349 (вводится в действие с 01.01.2009)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1349 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 1999 года N 1251 "Об утверждении Правил маркировки отдельных видов подакцизных товаров марками акцизного сбора" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 42, ст. 386) следующие изменения и дополнения:
в заголовке, преамбуле и пункте 1 слова "марками акцизного сбора", "марок акцизного сбора" заменить словами "акцизными марками", "акцизных марок";
в Правилах маркировки отдельных видов подакцизных товаров марками акцизного сбора, утвержденных указанным постановлением:
в заголовке и тексте слова "марками акцизного сбора", "марок акцизного сбора", "марке акцизного сбора", "марки акцизного сбора", "марка акцизного сбора" заменить словами "акцизными марками", "акцизных марок", "акцизной марке", "акцизной марки", "акцизная марка";
в пункте 2:
в абзаце втором:
слова "все виды спирта и" исключить;
после слов "за исключением" дополнить словами "виноматериала и";
абзац третий изложить в новой редакции:
"табачные изделия и прочие изделия, содержащие табак (далее - табачные изделия).";
в пункте 5:
в абзаце третьем:
слово "шесть" заменить словом "пять";
слово "спирт" исключить;
в абзаце четвертом:
слова "табачную продукцию" заменить словами "табачные изделия";
в таблице, строку "спирт" и "все виды спирта" исключить;
в абзаце четвертом пункта 6 слова "Комитета по государственному контролю над производством и оборотом алкогольной продукции Министерства государственных доходов Республики Казахстан" заменить словами "Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан