Қазақстан Республикасы Yкiметінің кейбiр шешiмдерiнiң күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 маусымдағы N 673 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Тегiн медициналық көмектiң кепiлдендiрiлген көлемiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2000 жылғы 27 қаңтардағы N 135  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 4, 54-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2000 жылғы 27 қаңтардағы N 135 және 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2001 жылғы 12 қыркүйектегi N 1182  қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 31, 418-құжат) 1-тармағының 1) тармақшасы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2004 года N 673
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 января 2000 года N 135 "Об утверждении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 4, ст. 54);
2) подпункт 1) пункта 1 постановления  Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2001 года N 1182 "О внесении изменений в постановления Правительства           Республики Казахстан от 27 января 2000 года N 135 и от 29 декабря 2000 года N 1950" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 31, ст. 418).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан