Маңызды стратегиялық мәні бар мемлекеттік сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 25 маусымдағы N 706 қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мұнай көлігі институты" ашық акционерлік қоғамы (Украина) "Теңіз-Астрахань-Грозный" магистралдық мұнай құбырына (0-452 км. учаске) техникалық аудит жүргізу үшін сатып алудың маңызды стратегиялық мәні бар қызметтерді беруші болып белгіленсін.
2. "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамына:
1) осы қаулының 1-тармағында көрсетілген заңды тұлғамен 65803000 (алпыс бес миллион сегіз жүз үш мың) теңге сомасына мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасуды;
2) Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алу туралы заңнамасына сәйкес ақшаның оңтайлы және тиімді пайдаланылуын;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрі В.С. Школьникке жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2004 года N 706
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"»Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить открытое акционерное общество "Институт транспорта нефти" (Украина) поставщиком услуг, закупка которых имеет важное стратегическое значение для проведения технического аудита магистрального нефтепровода "Тенгиз-Астрахань-Грозный" (участок 0-452 км).
2. Рекомендовать акционерному обществу "Национальная компания "КазМунайГаз"» обеспечить:
1) заключение договора о государственных закупках с юридическим лицом, указанным в пункте 1 настоящего постановления, на сумму 65803000 (шестьдесят пять миллионов восемьсот три тысячи) тенге;
2) оптимальное и эффективное использование денег в соответствии с законодательством Республики Казахстан о государственных закупках;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан Школьника B.C.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан