"Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттiк кәсiпорын туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335 заң күшi бар Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжiлiсiнен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 маусымдағы N 713 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 28 қаңтардағы N 93 қаулысымен енгiзiлген "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк кәсiпорын туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы  N 2335 заң күшi бар Жарлығына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Мәжiлiсiнен қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 19 июня 1995 года N 2335 "О государственном предприятии"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2004 года N 713
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 19 июня 1995 года N 2335 "О государственном предприятии", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 января 2004 года N 93.
Премьер-Министр
Республики Казахстан