Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2001 жылғы 1 қарашадағы N 1388 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 2 шілдедегі N 733 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 22 қыркүйектегі N 903 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 22 қыркүйектегі N 903 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Кеден-тариф саясаты және халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысуы мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 1 қарашадағы N 1388 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 38, 489-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Кеден-тариф саясаты және халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысуы мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Iзмұхамбетов                - Қазақстан Республикасының Энергетика
Бақтықожа Салахатдинұлы       және минералдық ресурстар бiрiншi
вице-министрi
Рябченко                    - Қазақстан Республикасының Ақпарат
Олег Григорьевич              бiрiншi вице-министрi
Өзбеков                     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ғани Нұрмаханбетұлы           вице-министрi
Ашитов                      - Қазақстан Республикасының Еңбек
Батыржан Зайырқанұлы          және халықты әлеуметтiк қорғау
вице-министрi
Әбдiқадырова                - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Айман Нұрқасымқызы            және ғылым вице-министрi
Ысқақов                     - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Нұрлан Әбдiлдаұлы             ортаны қорғау вице-министрi
Стамқұлов                   - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Ұбайдолла Мырзағалиұлы        вице-министрi
Досмұқаметов                - Қазақстан Республикасының Қаржы
Қанат Мұхаметкәрiмұлы         рыногы мен қаржы ұйымдарын реттеу
және қадағалау жөнiндегi агенттiгi
төрағасының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Тортаев                     - Қазақстан Республикасының Статистика
Бауыржан Қадырұлы             жөнiндегi агенттiгi төрағасының
орынбасары
Айманбетова                 - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Гүлбану Зарлыққызы            Банкi төрағасының орынбасары
(келiсiм бойынша);
мынадай:
"Айтжанова                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Жанар Сейдахметқызы           және сауда вице-министрi"
"Белоног                    - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Анатолий Александрович        сақтау бiрiншi вице-министрi -
Қазақстан Республикасының Бас
мемлекеттiк санитарлық дәрiгерi";
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Айтжанова                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Жанар Сейдахметқызы           және сауда вице-министрi, хатшы"
"Белоног                    - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Анатолий Александрович        сақтау вице-министрi - Қазақстан
Республикасының Бас мемлекеттiк
санитарлық дәрiгерi";
аталған комиссияның құрамынан: Асанов Жақып Қажыманұлы, Марченко Григорий Александрович, Әшiмов Нұрғали Сәдуақасұлы, Рахметов Нұрлан Құсайынұлы, Жолдасбаев Сансызбай Елеусiзұлы шығарылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2001 года N 1388
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2004 года N 733. Утратило силу постановлением Правительства РК от 22 сентября 2006 года N 903
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2004 года N 733 утратило силу постановлением Правительства РК от 22 сентября 2006 года N  903 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2001 года N 1388 "Об образовании Межведомственной комиссии Республики Казахстан по вопросам таможенно-тарифной политики и участия в международных экономических организациях" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 38, ст. 489) следующие изменения:
ввести в состав Межведомственной комиссии Республики Казахстан по вопросам таможенно-тарифной политики и участия в международных экономических организациях, утвержденный указанным постановлением:
Измухамбетова              - первого вице-министра энергетики
Бактыкожу Салахатдиновича    и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Рябченко                   - первого вице-министра информации
Олега Григорьевича           Республики Казахстан
Узбекова                   - вице-министра финансов Республики
Гани Нурмаханбетовича        Казахстан
Ашитова                    - вице-министра труда и социальной
Батыржана Заиркановича       защиты населения
Республики Казахстан
Абдыкадырову               - вице-министра образования и
Айман Нуркасымовну           науки Республики Казахстан
Искакова                   - вице-министра охраны
Нурлана Абдильдаевича        окружающей среды Республики Казахстан
Стамкулова                 - вице-министра юстиции
Убайдуллу Мирзагалиевича     Республики Казахстан
Досмукаметова              - заместителя Председателя
Каната Мухаметкаримовича     Агентства Республики Казахстан по
регулированию и надзору финансового
рынка и финансовых организаций
(по согласованию)
Тортаева                   - заместителя Председателя
Бауыржана Кадыровича         Агентства Республики Казахстан
по статистике
Айманбетову                - заместителя Председателя
Гульбану Зарлыковну          Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию);
строки:
"Айтжанова                 - вице-министр индустрии и
Жанар Сейдахметовна          торговли Республики Казахстан"
"Белоног                   - первый вице-министр здравоохранения
Анатолий Александрович       Республики Казахстан - Главный
государственный санитарный врач
Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Айтжанова                 - вице-министр индустрии и
Жанар Сейдахметовна          торговли Республики Казахстан,
секретарь"
"Белоног                   - вице-министр здравоохранения
Анатолий Александрович       Республики Казахстан - Главный
государственный санитарный врач
Республики Казахстан";
вывести из состава указанной комиссии: Асанова Жакыпа Кажмановича, Марченко Григория Александровича, Ашимова Нургали Садвакасовича, Рахметова Нурлана Кусаиновича, Жолдасбаева Сансызбая Илиусизовича.

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан