Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 12 шілдедегі N 761 қаулысы
Ақмола облысы Атбасар қаласының жылумен қамтамасыз етiлу жағдайын тұрақтандыру үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. 2004 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасының Үкiметінің резервiнен қазандық шаруашылығын жөндеу және қысқы жағдайларда Атбасар қаласының жылыту жүйелерінің қатып қалуын болдырмау үшін Ақмола облысының әкiмiне 35000000 (отыз бес миллион) теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдалануын бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Ақмола облысының әкiмi Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгiне 2004 жылғы орындалған жұмыстардың көлемдерi мен құны туралы есеп берсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2004 года N 761
Для стабилизации положения в теплоснабжении города Атбасара Акмолинской области Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить акиму Акмолинской области из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2004 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 35000000 (тридцать пять миллионов) тенге для ремонта котельного хозяйства и недопущения размораживания отопительной системы в зимних условиях города Атбасара.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Акиму Акмолинской области представить Агентству Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям отчет об объемах и стоимости выполненных работ за 2004 год.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан