С.Т.Тұңғышбеков туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 шілдедегі N 767 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Санат Тұңғышбекұлы Тұңғышбеков Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Ауылдық аумақтар істері жөніндегі комитетінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Тунгышбекове С.Т.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2004 года N 767
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Тунгышбекова Саната Тунгышбековича председателем Комитета по делам сельских территорий Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан