Орман қорының жекелеген жер учаскесін басқа санаттағы жерлерге ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 шілдедегі N 773 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің  130-бабына , Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің  51-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі Қарағанды шаруашылығы" мемлекеттік мекемесінің орман қорының жерлерінен ауданы 3,74 га жер учаскесі (соның ішінде 0,9 га - орман алаптары, 2,84 га - жайылымдық жер) өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс және өзге де ауыл шаруашылығы мақсатындағы емес жерлер санатына ауыстырылсын.
2. Қарағанды облысының әкімі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағында көрсетілген жер учаскесінің "Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі Автомобиль жолдары және инфрақұрылымдық кешен құрылысы комитетінің Қарағанды облыстық автомобиль жолдары және инфрақұрылымдық кешен құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне М-36 "РФ шекарасы (Екатеринбургке) - Қостанай, Астана, Қарағанды қалалары арқылы Алматы" республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолының 1458 км (Пришахтинск көлік айырымын қайта жаңарту) қалпына келтіруге тұрақты жер пайдалануға берілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О переводе отдельного участка земель лесного фонда в земли другой категории
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2004 года N 773
В соответствии со статьей 130 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 51 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Перевести земельный участок площадью 3,74 га (в том числе 0,9 га - покрытые лесом, 2,84 га - пастбищных угодий) из земель лесного фонда государственного учреждения "Карагандинское хозяйство по охране лесов и животного мира" в категорию земель промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения.
2. Акиму Карагандинской области в установленном законодательством порядке обеспечить предоставление государственному учреждению "Карагандинское областное управление автомобильных дорог и строительства инфраструктурного комплекса Комитета автомобильных дорог и строительства инфраструктурного комплекса Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан" под реабилитацию автомобильной дороги общего пользования республиканского значения М-36 "Граница РФ (на Екатеринбург) - Алматы через г.г. Кустанай, Астана, Караганда", км 1458 (реконструкция Пришахтинской транспортной развязки) в постоянное землепользование земельного участка, указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан