Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 шілдедегі N 781 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 2004 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігіне А.В.Селезнев атындағы Алматы хореографиялық училищесінің ғимаратын сейсмикаға қарсы нығайту және қайта жаңарту үшін 156282550 (бір жүз елу алты миллион екі жүз сексен екі мың бес жүз елу) теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі 2004 жылдың қорытындылары бойынша Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігіне орындалған жұмыстардың көлемі мен құны туралы есеп берсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2004 года N 781
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству образования и науки Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2004 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 156282550 (сто пятьдесят шесть миллионов двести восемьдесят две тысячи пятьсот пятьдесят) тенге для антисейсмического усиления и реконструкции здания Алматинского хореографического училища имени А. В. Селезнева.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Министерству образования и науки Республики Казахстан по итогам 2004 года представить Агентству Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям отчет об объемах и стоимости выполненных работ.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан