Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1880 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 шілдедегі N 782 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 140 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 27.03.2017 № 140 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Халықаралық ізгілік көмек мәселелері жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1880 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 41, 512-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Халықаралық ізгілік көмек мәселелері жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Әйтімова - Қазақстан Республикасы Премьер-
Бірғаным Сарықызы Министрінің орынбасары, төрайым
Коржова - Қазақстан Республикасының Экономика
Наталья Артемовна және бюджеттік жоспарлау вице-министрі,
төрайымның орынбасары
Қонаев - Қазақстан Республикасының Төтенше
Эльдар Асқарұлы жағдайлар жөніндегі агенттігі
төрағасының орынбасары;
"Белоног Анатолий Александрович - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау бірінші вице-министрі, төрағаның орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Белоног Анатолий Александрович - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі - Қазақстан Республикасының Бас мемлекеттік санитарлық дәрігері";
көрсетілген құрамнан Келімбетов Қайрат Нематұлы, Ким Афанасий Григорьевич, Шығанбаев Ерғали Әбдімомынұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1880
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2004 года N 782. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2017 года № 140.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.03.2017 № 140..
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1880 "О Комиссии по вопросам международной гуманитарной помощи" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 41, ст. 512) следующие изменения:
ввести в состав Комиссии по вопросам международной гуманитарной помощи, утвержденный указанным постановлением:
Айтимову - Заместителя Премьер-Министра
Бырганым Сариевну Республики Казахстан, председателем
Коржову - вице-министра экономики и бюджетного
Наталью Артемовну планирования Республики Казахстан,
заместителем председателя
Кунаева Эльдара Аскаровича - заместителя Председателя Агентства
Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям;
строку "Белоног Анатолий Александрович - первый вице-министр здравоохранения Республики Казахстан, заместитель председателя" изложить в следующей редакции:
"Белоног Анатолий Александрович - вице-министр здравоохранения Республики Казахстан - Главный государственный санитарный врач Республики Казахстан";
вывести из указанного состава: Келимбетова Кайрата Нематовича, Кима Афанасия Григорьевича, Шиганбаева Ергали Абдимомыновича.
2. Настоящее поcтановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан