Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2000 жылғы 19 мамырдағы N 762 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 шілдедегі N 788 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006 жылғы 27 қарашадағы N 1125 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Тылдық қамтамасыз ету түрлерi бойынша нормаларды бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 19 мамырдағы N 762  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2000 ж., N 23, 265-құжат) мынадай толықтыру енгiзілсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтілген Қазақстан Республикасы Қарулы күштерiнiң басқа да әскерлерi мен әскери құралымдарының әскери қызметшілерiн заттай мүлiкпен қамтамасыз ету нормалары осы қаулыға қосымшаға сәйкес N 52 Қазақстан Республикасының аумағынан тысқары жерлерде халықаралық мiндеттемелердi орындайтын арнайы мақсаттағы бөлiмшелер мен бөлiмдердiң әскери қызметшілерiн заттай мүлiкпен, арнайы киiммен, жылы заттармен, керек-жарақтармен, спорттық мүлiкпен және төсек-орын жабдықтарымен қамтамасыз ету нормасымен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 23 шілдедегі
N 788 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2000 жылғы 19 мамырдағы
N 762 қаулысымен
Бекітілген
N 52 Қазақстан Республикасының аумағынан тысқары жерлерде халықаралық мiндеттемелердi орындайтын арнайы мақсаттағы бөлiмшелер мен бөлiмдердiң әскери қызметшiлерiн заттай мүлiкпен, арнайы киiммен, жылы заттармен, керек-жарақтармен, спорттық мүлiкпен және төсек-орын жабдықтарымен қамтамасыз етудiң нормасы
___________________________________________________________________
Р/с |                       | Есеп  |Бір адамға|  Кию  | Осы затты
N  |    Заттардың атауы    |бірлігі|заттардың |мерзімі|берген кезде
|                       |       |   саны   |       |қолданылатын
|                       |       |          |       |  ескерту N
___________________________________________________________________
1 |           2           |   3   |     4    |    5  |     6
___________________________________________________________________
1. Киiм-кешек
___________________________________________________________________

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2000 года N 762
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2004 года N 788. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2006 года N 1125
Сноска. Постановление Правительства РК от 23 июля 2004 года N 788 утратило силу постановлением Правительства РК от 27 ноября 2006 года N  1125 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2000 года N 762 "Об утверждении норм по видам тылового обеспечения" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 23, ст. 265) следующее дополнение:
нормы обеспечения вещевым имуществом военнослужащих Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан, утвержденные указанным постановлением, дополнить нормой N 52 обеспечения вещевым имуществом, спецодеждой, теплыми вещами, снаряжением, спортивным имуществом и постельными принадлежностями военнослужащих подразделений и частей специального назначения, выполняющих международные обязательства за пределами территории Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 июля 2004 года N 788
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 19 мая 2000 года N 762
Норма N 52
обеспечения вещевым имуществом, спецодеждой,
теплыми вещами, снаряжением, спортивным имуществом
и постельными принадлежностями военнослужащих подразделений
и частей специального назначения, выполняющих международные
обязательства за пределами территории
Республики Казахстан *
____________________________________________________________________
N N |Наименование   | Ед.  |Количество |  Сроки  |  N примечания,
п/п | предметов     |учета |предметов  |  носки  | применяемого при
|               |      |на одного  |         | выдаче данного
|               |      | человека  |         |    предмета
____________________________________________________________________
1  |     2         |  3   |    4      |   5     |       6
____________________________________________________________________
1. Обмундирование
____________________________________________________________________
1    Берет темно-
синего цвета     шт.      1         2 года
2    Фуражка х/б
полевая
камуфлирован-
ного цвета       шт.      1         1 год
3    Панама х/б
камуфлирован-
ного цвета       шт.      1         2 года
4    Костюм х/б
полевой летний
камуфлированного
цвета с погонами к-т.     3         1 год
5    Костюм х/б
полевой утеплен-
ный камуфлирован-
ного цвета с
погонами         к-т.     3         2 года
6    Свитер

1   Қара көк түстi берет        дана       1      2 жыл
2   Бүркемелеу түстес далалық
мақта-матадан
тігілген фуражка            дана       1      1 жыл
3   Бүркемелеу түстес
мақта-матадан тігілген
панама                      дана       1      2 жыл
4   Погондары бар бүркемелеу
түстес мақта-матадан
тігілген далалық
жазғы костюм                ж-қ        3      1 жыл
5   Погондары бар бүркемелеу
түстес мақта-матадан
тігілген жылы далалық
костюм                      ж-қ        1      2 жыл
6   Жүннен тоқылған свитер***   дана       1      2 жыл      1
7   Мақта-матадан тігілген
костюм                      ж-қ        1      1 жыл
8   Былғарыдан тігілген
офицерлiк жабдық            дана       1      4 жыл
9   Тоқыма баудан тiгiлген
белдiктi белбеумен иық бау  ж-қ        1      4 жыл
10  "ИК" белдiкті белбеу        дана       1      2 жыл      2
11  Шалбар белбеуі              дана       1      2 жыл      2
___________________________________________________________________
2. Арнайы мүлiк
___________________________________________________________________
12  Кевларлы дулыға**           дана       1     4 жыл
13  Тiзеқаптар**                жұп        1     2 жыл       2,3
14  Шынтаққаптар**              жұп        1     2 жыл       2,3
15  Қалқанымен титанды
дулыға**                    дана       1     4 жыл       4
16  Кевларлы броньды берен**    дана       1     2 жыл
17  2 б/к түсiрмелi берен**     дана       1     2 жыл
18  Сыйымдылығы 115 л арқа
қоржыны**                   дана       1     2 жыл
19  Кариматы бар ұйықтайтын
қап**                       дана       1     4 жыл
20  Ұйықтайтын қапқа қосымша
жайма                       дана       2     1 жыл
21  Бандана (таңғыш)            дана       1     1 жыл       5
22  Күннен-шаңнан қорғайтын
көзілдiрiк                  дана       1     2 жыл       5
23  Күннен қорғайтын
көзілдiрiк                  дана       1     1 жыл       5
24  Жүннен тiгілген
бөрік-маска                 дана       1     2 жыл
25  Кевларлы дулығаның тысы**   дана       2     2 жыл
26  Масахана                    дана       1     1 жыл
27  Бәдене шыбынға қарсы
шымылдық                    дана       1     1 жыл
28  Плащ-жамылғы***             дана       1     4 жыл
____________________________________________________________________
3. Аяқ киiм
____________________________________________________________________
29  Ұзын қонышты бәтеңке        жұп        2     1 жыл
30  Секіруге арналған бәтеңке   жұп        1     2 жыл       6
31  Казармалық тапочка          жұп        1     2 жыл
____________________________________________________________________
4. Іш киім
____________________________________________________________________
32  Бүркемелеу түстес майка     дана       2     1 жыл
33  Армиялық трусылар           дана       3     1 жыл
34  Бүркемелеу түстес футболка  дана       2     1 жыл
35  Iштен киетін тоқыма
іш киiм                     ж-т        3     2 жыл
36  Жылы іш киім                ж-т        2     1 жыл       1
37  Мақта-матадан тігілген
носкилер                   жұп         12    2 жыл
38  Жүннен тоқылған носкилер   жұп         3     1 жыл
39  Ақ жаға                    дана        12    1 жыл
40  Қол орамалдар              дана        6     2 жыл
41  Түкті сүлгі                дана        3     2 жыл
42  Вафельдi сүлгi             дана        5     2 жыл
43  Шарқат                     дана        1     2 жыл
44  Былғары қолғаптар          жұп         1     2 жыл
45  Жүннен тоқылған қолғаптар  жұп         1     1 жыл       1
____________________________________________________________________
5. Спорттық мүлiк
____________________________________________________________________
46  Спорттық костюм             ж-т        1     2 жыл
47  Спорттық бейсболка          дана       1     2 жыл
48  Футболка немесе спорттық
майка                       дана       2     2 жыл
49  Шолақ шалбар                дана       1     2 жыл
50  Кроссовкалар                жұп        1     1 жыл
51  Сланцылар                   жұп        1     2 жыл
____________________________________________________________________
6. Төсек-орын жабдықтары
____________________________________________________________________
52  Жартылай жүннен жасалған
көрпе**                     дана       1     4 жыл
53  Мақта-матадан тiгiлген
көрпе тысы**                дана       2     1 жыл
54  Мақта-матадан тiгiлген
ақ жайма                    дана       4     1 жыл
55  Мақта-матадан тігілген
жастық тыстары              дана       3     1 жыл
56  Қауырсыннан жасалған
жастық**                    дана       1     5 жыл
57  Бір адамдық мақтадан
жасалған матрац**           дана       1     4 жыл
____________________________________________________________________
7. Мүкәммал мүлік
____________________________________________________________________
58  Құрастырылған бақыр**      дана        1     4 жыл
59  Бақырға арналған тыс       дана        1     1 жыл
60  Алюминді фляга**           дана        1     4 жыл       7,8
61  Флягага арналған тыс       дана        1     1 жыл       7,8
____________________________________________________________________
* Осы норма бойынша офицерлер, прапорщиктер, келісім-шарт бойынша және мерзiмдi қызметтiң әскери қызметшiлерi қамтамасыз етiледi.
** Осы мүлiк бөлiмшелер мен бөлiмдердiң мүкәммал мүлкі болып табылады және жеке құрамның тізімдік санына беріледі.
*** Міндеттерді орындау өңіріне байланысты түсін айқындау.
Ескерту:

шерстяной ***    шт.      1         2 года     1
7    Костюм х/б ***   к-т.     1         1 год
8    Снаряжение
кожаное
офицерское       шт.      1         4 года
9    Лямки плечевые
с ремнем поясным
тесьмяным        к-т.     1         4 года
10   Ремень поясной
"ИК"             шт.      1         2 года     2
11   Ремень брючной   шт.      1         2 года     2
2. Специальное имущество
12      Шлем
кевларовый **    шт.      1         4 года
13   Наколенники **   пар      1         2 года     2,3
14   Налокотники **   пар      1         2 года     2,3
15      Шлем
титановый с
забралом **      шт.      1         4 года     4
16   Бронежилет
кевларовый **    шт.      1         2 года
17      Жилет
разгрузочный
на 2 б/к **      шт.      1         2 года
18      Рюкзак
емкостью 115 л** шт.      1         2 года
19   Спальный мешок
с кариматом **   шт.      1         4 года
20    Вкладыш к
спальному
мешку **        шт.      2         1 год
21    Бандана
(повязка)        шт.      1         1 год      5
22   Очки солнце-
пылезащитные     шт.      1         2 года     5
23   Очки солнце-
защитные        шт.      1         1 год      5
24   Шапка-маска
шерстяная       шт.      1         2 года
25   Чехол к шлему
кевларовому **   шт.      2         2 года
26   Накомарники      шт.      1         1 год
27   Полог противо-
москитный       шт.      1         1 год
28   Плащ-накидка *** шт.      1         4 года
3. Обувь
29     Ботинки с
высокими берцами пар      2         1 год
30    Ботинки
прыжковые        пар      1         2 года     6
31    Тапочки
казарменные      пар      1         2 года
4. Белье
32       Майка
камуфлированного
цвета        шт.      2         1 год
33   Трусы армейские  шт.      3         1 год
34       Футболка
камуфлированного
цвета       шт.      2         1 год
35   Белье нательное
трикотажное    к-т.     3         2 года
36   Белье теплое     к-т.     2         1 год      1
37   Носки х/б        пар      12        2 года
38   Носки шерстяные  пар      3         1 год
39   Подворотнички    шт.      12        1 год
40   Платки носовые   шт.      6         2 года
41   Полотенце
махровое         шт.      3         2 года
42   Полотенце
вафельное        шт.      5         2 года
43   Кашне            шт.      1         2 года
44   Перчатки кожаные пар      1         2 года
45   Перчатки
шерстяные        пар      1         1 год      1
5. Спортивное имущество
46    Костюм
спортивный       к-т.     1         2 года
47   Бейсболка
спортивная       шт.      1         2 года
48   Футболка или
майка спортивная шт.      2         2 года
49   Шорты            шт.      1         2 года
50   Кроссовки        пар      1         1 год
51   Сланцы           пар      1         2 года
6. Постельные принадлежности
52      Одеяло
полушерстяное ** шт.      1         4 года
53   Пододеяльник
х/б **        шт.      2         1 год
54   Простыни х/б     шт.      4         1 год
55   Наволочки х/б    шт.      3         1 год
56   Подушка
перьевая **      шт.      1         5 лет
57   Матрац ватный
одинарный **     шт.      1         4 года
7. Инвентарное имущество
58   Котелок комбини-
рованный **     шт.      1         4 года
59   Чехол к котелку  шт.      1         1 год
60      Фляга
алюминиевая **   шт.      1         4 года     7,8
61   Чехол к фляге    шт.      1         1 год      7,8
____________________________________________________________________
* По данной норме обеспечиваются офицеры, прапорщики, военнослужащие по контракту и срочной службы.
** Данное имущество является инвентарным имуществом подразделений, частей и отпускается на списочную численность личного состава.
*** Цвет определять в зависимости от региона выполнения задач.
Примечание:

1. Жүннен тоқылған свитер, жылы іш киім мен жүннен тоқылған қолғаптар суық климатты және суық климатты аудандарға теңестірілген аудандарда беріледі.
2. Мерзімді қызметтің әскери қызметшілеріне беріледі.
3. Тізеқаптар мен шынтаққаптар бөлімшелер мен бөлімдер жеке құрамының 50% әскери қызметшілеріне, ал инженерлік-саперлік бөлімшелер мен бөлімдер әскери қызметшілер жеке құрамының 100%-ына беріледі.
4. Қалқанымен титанды дулыға инженерлiк-саперлiк бөлiмшелер мен бөлiмдердiң әскери қызметшiлерiне берiледi.
5. Бандана (таңғыш), күннен-шаңнан қорғайтын және күннен қорғайтын көзiлдiрiктер ыстық климатты аудандарда берiледi, күннен қорғайтын көзiлдiрiктер тауларда және тұрақты қар басқан аудандарда берiлсiн.
6. Секiруге арналған бәтеңкелер парашютпен секiретiн әскери қызметшiлерге берiледi.
7. Алюминдi фляга мен флягаға арналған тыс ыстық климатты аудандарда беріледi.
8. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Iшкi әскерлер комитетiнде кевларлы дулығамен, қалқаны бар титанды дулығамен, кевларлы броньды беренмен, тізеқаптармен, шынтаққаптармен, кевларлы дулығаға тыспен қамтамасыз етудi инженерлiк қызмет, ал құрастырылған бақырмен, бақырға арналған тыспен, алюминдi флягамен және флягаға арналған тыспен қамтамасыз етудi азық-түлiк қызметi жүзеге асырады.

1. Свитер шерстяной, белье теплое и перчатки шерстяные выдаются в районах с холодным климатом и в районах, приравненных к холодному климату.
2. Выдается военнослужащим срочной службы.
3. Наколенники и налокотники выдаются военнослужащим на 50 % личного состава подразделений и частей, а военнослужащим инженерно-саперных подразделений и частей на 100 % личного состава.
4. Шлем титановый с забралом выдается военнослужащим инженерно-саперных подразделений и частей.
5. Бандана (повязка), очки солнцепылезащитные и солнцезащитные выдаются в районах с жарким климатом, очки солнцезащитные выдавать в горах и районах с устойчивым снежным покровом.
6. Ботинки прыжковые выдаются военнослужащим, совершающим прыжки с парашютом.
7. Фляга алюминиевая и чехол к фляге выдаются в районах с жарким климатом.
8. В Комитете внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан обеспечение шлемами кевларовыми, шлемами титановыми с забралом, бронежилетами кевларовыми, наколенниками, налокотниками, чехлом к шлему кевларовому осуществляется инженерной службой, а котелками комбинированными, чехлами к котелкам, флягами алюминиевыми и чехлами к флягам осуществляется продовольственной службой.