Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 шілдедегі N 803 Қаулысы
Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов атындағы ауданның елді мекендеріндегі жер сілкінісінен зардап шеккен объектілерді қалпына келтіру мәселелерін шешу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 2004 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен Жамбыл облысының әкіміне 2003 жылғы мамырдағы жер сілкінісінің нәтижесінде зардап шеккен объектілерді салу және жөндеу-қалпына келтіру жұмыстары бойынша түпкілікті есептесу үшін 510300000 (бес жүз он миллион үш жүз мың) теңге бөлінсін.
2. Жамбыл облысының әкімі 2004 жылдың қорытындылары бойынша Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігіне орындалған жұмыстардың көлемі мен құны туралы есеп ұсынсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшін енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2004 года N 803
В целях решения вопросов восстановления объектов в населенных пунктах района имени Турара Рыскулова Жамбылской области, пострадавших от землетрясения, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить акиму Жамбылской области из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2004 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 510300000 (пятьсот десять миллионов триста тысяч) тенге для окончательных расчетов по строительству и ремонтно-восстановительным работам объектов, пострадавших в результате землетрясения в мае 2003 года.
2. Акиму Жамбылской области по итогам 2004 года представить Агентству Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям отчет об объемах и стоимости выполненных работ.
3. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан