"Арал өңiрiндегі экологиялық қасiрет салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер енгiзу және "Арал өңiрiндегi экологиялық қасiрет салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының кейбiр баптарының қолданылуын тоқтата тұру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 2 тамыздағы N 816 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Арал өңiрiндегi экологиялық қасiрет салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына өзгерiстер енгiзу және "Арал өңiрiндегi экологиялық қасiрет салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының кейбiр баптарының қолданылуын тоқтата тұру туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
"Арал өңiрiндегі экологиялық қасiрет салдарынан зардап
шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан
Республикасының Заңына өзгерiстер енгiзу және "Арал
өңiрiндегi экологиялық қасiрет салдарынан зардап шеккен
азаматтарды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының кейбiр баптарының қолданылуын тоқтата тұру туралы"
Қазақстан Республикасы Заңының күшi жойылды деп тану туралы
1-бап. "Арал өңiрiндегі экологиялық қасiрет салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 30 маусымдағы  Заңына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінiң Жаршысы, 1992 ж., N 13-14, 348-құжат; 1994 ж., N 8, 140-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1997 ж., N 7, 79-құжат; N 12, 184-құжат; N 21, 274-құжат; 1998 ж., N 24, 432-құжат; 1999 ж., N 8, 247-құжат, N 23, 924-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) 13-бабы 2-тармағының 1), 2), 3), 5) және 6) тармақшалары алынып тасталсын;
2) 15 және 16-баптардың 1), 2), 4) және 5) тармақшалары алынып тасталсын;
3) 17-бабы 1-тармағының 2), 3) тармақшалары алынып тасталсын;
4) 18-баптың 1) және 2) тармақшалары алынып тасталсын.
2-бап. "Арал өңiрiндегi экологиялық қасiрет салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының кейбiр баптарының қолданылуын тоқтата тұру туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 16 қарашадағы  Заңының (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1999 ж., N 23, 924-құжат; 2003 ж., N 1-2, 12-құжат) күшi жойылды деп танылсын.

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие экологического бедствия в Приаралье" и признании утратившим силу Закона Республики Казахстан "О приостановлении действия некоторых статей Закона Республики Казахстан "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие экологического бедствия в Приаралье"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2004 года N 816
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений в  Закон Республики Казахстан "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие экологического бедствия в Приаралье" и признании утратившим силу  Закона Республики Казахстан "О приостановлении действия некоторых статей Закона Республики Казахстан "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие экологического бедствия в Приаралье".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
проект
Закон Республики Казахстан О внесении изменений в Закон Республики Казахстан
"О социальной защите граждан, пострадавших вследствие
экологического бедствия в Приаралье" и признании утратившим силу Закона Республики Казахстан "О приостановлении действия некоторых статей Закона Республики Казахстан
"О социальной защите граждан, пострадавших вследствие
экологического бедствия в Приаралье"
Статья 1. Внести в  Закон Республики Казахстан от 30 июня 1992 года "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие экологического бедствия в Приаралье" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., N 13-14, ст. 348; 1994 г., N 8, ст. 140; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N 7, ст. 79; N 12, ст. 184; N 21, ст. 274; 1998 г., N 24, ст. 432; 1999 г., N 8, ст. 247; N 23, ст. 924) следующие изменения:
1) подпункты 1), 2), 3), 5) и 6) пункта 2 статьи 13 исключить;
2) подпункты 1), 2), 4) и 5) статей 15 и 16 исключить;
3) подпункты 2), 3) пункта 1 статьи 17 исключить;
4) подпункты 1) и 2) статьи 18 исключить.
Статья 2. Признать утратившим силу  Закон Республики Казахстан от 16 ноября 1999 года "О приостановлении действия некоторых статей Закона Республики Казахстан "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие экологического бедствия в Приаралье" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1999 г., N 23, ст. 924; 2003 г., N 1-2, ст. 12).

3-бап. Осы Заң 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Статья 3. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2005 года.
Президент
Республики Казахстан