Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң заң жобалау жұмыстарының 2006-2007 жылдарға арналған перспективалық жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 тамыздағы N 824 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.02.02. N 79 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берілiп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметінің заң жобалау жұмыстарының 2006-2007 жылдарға арналған перспективалық жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
Ескерту. Атауында және   1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.12.29. N  1421 қаулысымен.
2. Орталық атқарушы органдар мен өзге де мемлекеттiк органдар (келiсiм бойынша) Жоспардың уақтылы орындалуын қамтамасыз етсiн.
3. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
мiндетiн атқарушы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 3 тамыздағы
N 824 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң заң жобалау жұмыстарының 2006-2007 жылдарға арналған перспективалық жоспары
Ескерту. Жоспарға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.12.29. N  1421 , 2005.04.29. N  408 , 2006.02.09.  N 95 , 2006.02.28. N  138 , 2006.06.05. N  508 , 2006.07.27. N  712 қаулыларымен.
___________________________________________________________________
Р/с|  Заң жобасының атауы | Әзiрлеушi |       Ұсыну мерзімі
N |                      |мемлекеттiк|----------------------------
|                      |   орган   |Әдiлетмині|Үкімет |Парламент
___________________________________________________________________
1              2                3          4        5        6
___________________________________________________________________
1-30 алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.12.29. N  1421 қаулысымен.
30-1. Концессия туралы     ЭБЖМ     2006      2006      2006
жылғы     жылғы     жылғы
1-тоқсан  1-тоқсан  1-тоқсан
31  алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.02.09.  N 95 қаулысымен.
31-1 "Қазақстан           ЖС    2006 жылғы  2006 жылғы  2006 жылғы
Республикасының сот      (келi- 1-тоқсан    1-тоқсан    1-тоқсан
жүйесi мен судьяларының  сім
мәртебесi туралы"        бойын-
Қазақстан Республика-    ша)
сының Конституциялық
заңына өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы

Об утверждении Перспективного плана законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2006-2007 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2004 года N 824. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2007 года N 79
Сноска. Постановление Правительства РК от 3 августа 2004 года N 824 утратило силу постановлением Правительства РК от 2 февраля 2007 года  N 79 .
<*>
Сноска. Заголовок с изменениями - постановлением Правительства РК от 29 декабря 2004 года  N 1421 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый Перспективный план законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2006-2007 годы (далее - План).  <*>
Сноска. Пункт 1 с изменениями - постановлением Правительства РК от 29 декабря 2004 года  N 1421 .
2. Центральным исполнительным органам и иным государственным органам (по согласованию) обеспечить своевременное выполнение Плана.
3. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 августа 2004 года N 824
Перспективный план законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан
на 2006-2007 годы  <*>
Сноска. Заголовок с изменениями - постановлением Правительства РК от 29 декабря 2004 года  N 1421 ; от 29 апреля 2005 г.  N 408 ; от 9 февраля 2006 года N 95 ; от 28 февраля 2006 года N  138 ; от 5 июня 2006 года  N 508 ; от 27 июля 2006 года N  712 .
____________________________________________________________________
N !  Наименование     !Государст-!    Срок представления
п/п!  законопроекта    !венный    !--------------------------------
!                   !орган-раз-! Минюст  !Правитель-!Парламент
!                   !работчик  !         !ство      !
--------------------------------------------------------------------
1 !        2          !     3    !    4    !     5    !     6
-------------------------------------------------------------------
1-30  (Строки исключены - постановлением Правительства РК от 29
декабря 2004 года  N 1421 )
30-1. О концессии         МЭБП    1 квартал  1 квартал  1 квартал
2006 года  2006 года  2006 года
31   (Исключена -   от 9 февраля 2006 года N 95 ).
31-1. О внесении из-       ВС (по   1 квартал  1 квартал  1 квартал
менений и дополнений согласо- 2006 года  2006 года  2006 года
в Конституционный    ванию)
закон Республики
Казахстан "О судебной
системе и статусе
судей Республики
Казахстан"

31-2. Трансферттiк         Қаржы-   2006      2006      2006
бағаларды қолдану          минi     жылғы     жылғы     жылғы
кезiндегi мемлекеттiк               1-тоқсан  1-тоқсан  2-тоқсан
бақылау туралы (жаңа
редакция)
31-3. Қазақстан            Қаржы-   2006      2006      2006
Республикасының            минi     жылғы     жылғы     жылғы
кейбiр заңнамалық                   1-тоқсан  1-тоқсан  2-тоқсан
актiлерiне мемлекеттiк
сатып алу мәселелерi
бойынша өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
31-4. "Микрокредиттік      ИСМ      2006      2006      2006
ұйымдар туралы"                     жылғы     жылғы     жылғы
Қазақстан                           1-тоқсан  1-тоқсан  2-тоқсан
Республикасының
Заңына өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
31-5. Ерекше               АШМ      2006      2006      2006
қорғалатын табиғи                   жылғы     жылғы     жылғы
аумақтар туралы (жаңа               1-тоқсан  1-тоқсан  2-тоқсан
редакция)
31-6. Қазақстан            АШМ      2006      2006      2006
Республикасының                     жылғы     жылғы     жылғы
кейбiр заңнамалық                   1-тоқсан  1-тоқсан  2-тоқсан
актiлерiне ерекше
қорғалатын табиғи
аумақтар мен орман
шаруашылығы мәселе-
лерi бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар
енгiзу туралы
31-7. Қазақстан            ҰҚК      2006      2006      2006
Республикасының            (келi-   жылғы     жылғы     жылғы
кейбiр заңнамалық          сiм      1-тоқсан  1-тоқсан  2-тоқсан
актiлерiне Қазақстан       бой-
Республикасының            ынша)
Мемлекеттiк
шекарасына қатысты
өзгерiстермен
толықтырулар енгiзу
туралы
31-8. Қазақстан            Астана   2006      2006      2006
Республикасы астана-       қала-    жылғы     жылғы     жылғы
сының мәртебесi туралы     сының    1-тоқсан  1-тоқсан  2-тоқсан
(жаңа редакция)            әкiм-
дiгi
31-9. Қазақстан            Астана   2006      2006      2006
Республикасының            қала-    жылғы     жылғы     жылғы
кейбiр заңнамалық          сының     1-тоқсан  1-тоқсан  2-тоқсан
актiлерiне                 әкiм-
Қазақстан Республикасы     дiгi
астанасының мәртебесi
мәселелерi бойынша
өзгерiстермен
толықтырулар енгiзу
туралы
31-10.  алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.06.05. N  508 қаулысымен.
31-11. Қазақстан           ЭБЖМ     2006      2006      2006
Республикасының                     жылғы     жылғы     жылғы
кейбiр заңнамалық                   1-тоқсан  1-тоқсан  2-тоқсан
актiлерiне Қазақстан
Республикасының
бюджет заңнамасын
жетiлдiру мәселелерi
бойынша өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
31-12. Қазақстан           Әдiлет-  2006      2006      2006
Республикасының            минi,    жылғы     жылғы     жылғы
кейбiр заңнамалық          орталық  1-тоқсан  1-тоқсан  2-тоқсан
актiлерiне Қазақстан       атқа-
Республикасының            рушы
қолданыстағы заңнама       және
жүйесiн Қазақстан          өзге де
Республикасы               мемле-
Конституциясының           кеттiк
нормаларына сәйкес         орган-
келтiру мәселелерi         дар
бойынша өзгерiстер мен     (келі-
толықтырулар енгiзу        сiм
туралы                     бойын-
ша)

31-2. О государственном    МФ      1 квартал  1 квартал  2 квартал
контроле при при-              2006 года  2006 года  2006 года
менении трансфертных
цен (новая редакция)
31-3. О внесении изме-     МФ      1 квартал  1 квартал  2 квартал
нений и дополне-               2006 года  2006 года  2006 года
ний в некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам государ-
ственных закупок
31-4. О внесении изме-     МИТ     1 квартал  1 квартал  2 квартал
нений и дополнений             2006 года  2006 года  2006 года
в Закон Республики
Казахстан "О микро-
кредитных органи-
зациях"
31-5. Об особо охраняе-    МСХ     1 квартал  1 квартал  2 квартал
мых природных тер-             2006 года  2006 года  2006 года
риториях (новая
редакция)
31-6. О внесении изме-     МСХ     1 квартал  1 квартал  2 квартал
нений и дополнений             2006 года  2006 года  2006 года
в некоторые законо-
дательные акты
Республики Казахстан
по вопросам особо
охраняемых природных
территорий и лесного
хозяйства
31-7. О внесении изме-     КНБ     1 квартал  1 квартал  2 квартал
нений и дополнений     (по     2006 года  2006 года  2006 года
в некоторые законо-    (сог-
дательные акты         ласо-
Республики Казахстан,  ванию)
касающиеся Государ-
ственной границы
Республики
Казахстан
31-8. О статусе столицы    акимат  1 квартал  1 квартал  2 квартал
Республики Казахстан   города  2006 года  2006 года  2006 года
(новая   редакция)       Астаны
31-9. О внесении изме-     акимат  1 квартал  1 квартал  2 квартал
нений и дополнений     города  2006 года  2006 года  2006 года
в некоторые законо-    Астаны
дательные акты
Республики Казахстан
по вопросам статуса
столицы Республики
Казахстан
31-10.  (Исключена -   от 5 июня 2006 года  N 508
31-11. О внесении изме-    МЭБП    1 квартал  1 квартал  2 квартал
нений   и дополнений             2006 года  2006 года  2006 года
в некоторые законо-
дательные акты
Республики Казахстан
по вопросам совер-
шенствования бюджет-
ного законодательства
Республики Казахстан
31-12. О внесении          МЮ,     1 квартал  1 квартал  2 квартал
изменений и допол-     цен-    2006 года  2006 года  2006 года
нений в некоторые      траль-
законодательные акты   ные
Республики Казахстан   испол-
по вопросам приве-     нитель-
дения системы дейст-   ные и
вующего законо-        иные
дательства Республики  госу-
Казахстан в соответ-   дар-
ствие с нормами        ствен-
Конституции            ные
Республики Казахстан   орга-
ны (по
согла-
сова-
нию)

31-13. Қазақстан           Әдiлет-  2006      2006      2006
Республикасының            минi,    жылғы     жылғы     жылғы
кейбiр конституциялық      орталық  1-тоқсан  1-тоқсан  2-тоқсан
заңдарына Қазақстан        атқа-
Республикасының            рушы
қолданыстағы заңнама       және
жүйесiн Қазақстан          өзге де
Республикасы               мемле-
Конституциясының           кеттiк
нормаларына сәйкес         орган-
келтiру мәселелерi         дар
бойынша өзгерiстер         (келі-
енгiзу туралы              сiм
бойын-
ша)
31-14. Қазақстан           ИСМ,     2006      2006      2006
Республикасының            мүдделi  жылғы     жылғы     жылғы
кейбiр заңнамалық          мемле-   1-тоқсан  1-тоқсан  2-тоқсан
актiлерiне техникалық      кеттiк
реттеу мәселелерi          орган-
бойынша өзгерiстер мен     дар
толықтырулар енгiзу
туралы
31-15. Тамақ өнiмiнiң      АШМ,     2006      2006      2006
қауiпсiздiгi туралы        ДСМ,     жылғы     жылғы     жылғы
ИСМ      1-тоқсан  1-тоқсан  2-тоқсан
31-16. Қазақстан           ЖС       2006      2006      2006
Республикасының            (келi-   жылғы     жылғы     жылғы
кейбiр заңнамалық          сiм      1-тоқсан  1-тоқсан  2-тоқсан
актiлерiне сот жүйесi      бойын-
мәселелерi бойынша         ша),
өзгерiстер мен             Әдiлет-
толықтырулар енгiзу        минi
туралы
31-17. Қазақстан           ЭБЖМ     2006      2006      2006
Республикасының                     жылғы     жылғы     жылғы
кейбiр заңнамалық                   1-тоқсан  1-тоқсан  2-тоқсан
актiлерiне салық салу
мәселелерi бойынша
өзгерiстермен
толықтырулар енгiзу
туралы
31-18. Қазақстан           ҚНРА     2006      2006      2006
Республикасының            (келi-   жылғы     жылғы     жылғы
кейбiр заңнамалық          сiм      1-тоқсан  2-тоқсан  2-тоқсан
актiлерiне                 бойын-
сақтандырудың мiндеттi     ша)
түрлерi бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
31-19. Қазақстан           Әдiлет-  2006      2006      2006
Республикасында            минi     жылғы     жылғы     жылғы
жергiлiктi өзiн-өзi                 1-тоқсан  2-тоқсан  2-тоқсан
басқару туралы
31-20. "Қазақстан          Әдiлет-  2006      2006      2006
Республикасындағы          минi     жылғы     жылғы     жылғы
жергiлiктi мемлекеттiк              1-тоқсан  2-тоқсан  2-тоқсан
басқару туралы"
Қазақстан
Республикасының
Заңына толықтырулар
мен өзгерiс енгiзу
туралы
31-21. "Қазақстан          Әдiлет-  2006      2006      2006
Республикасының            минi     жылғы     жылғы     жылғы
кейбiр заңнамалық                   2-тоқсан  2-тоқсан  2-тоқсан
актiлерiне қылмыстық-
атқару жүйесi
мәселелерi бойынша
өзгерiстермен
толықтырулар енгiзу
туралы

31-13. О внесении          МЮ,     1 квартал  1 квартал  2 квартал
изменений в неко-      цент-   2006 года  2006 года  2006 года
торые конституционные  раль-
законы Республики      ные
Казахстан по вопросам  испол-
приведения системы     нитель-
действующего законо-   ные и
дательства Республики  иные
Казахстан в соответ-   госу-
ствие с нормами        дар-
Конституции            ствен-
Республики Казахстан   ные
органы
(по
согла-
сова-
нию)
31-14. О внесении          МИТ,    1 квартал  1 квартал  2 квартал
изменений и допол-     заин-   2006 года  2006 года  2006 года
нений в некоторые      тере-
законодательные акты   сован-
Республики Казахстан   ные
по вопросам техни-     госу-
ческого регулирования  дар-
ствен-
ные
органы
31-15. О безопасности      МСХ,    1 квартал  1 квартал  2 квартал
пищевой продукции      МЗ,     2006 года  2006 года  2006 года
МИТ
31-16. О внесении          ВС      1 квартал  1 квартал  2 квартал
изменений и допол-     (по     2006 года  2006 года  2006 года
нений в некоторые      согла-
законодательные акты   сова-
Республики Казахстан   нию),
по вопросам судебной   МЮ
системы
31-17 О внесении изме-     МЭБП    1 квартал  1 квартал  2 квартал
нений и дополнений             2006 года  2006 года  2006 года
в некоторые законо-
дательные акты
Республики Казахстан
по вопросам налого-
обложения
31-18. О внесении изме-    АРН-    1 квартал  2 квартал  2 квартал
нений и дополнений     ФРФО    2006 года  2006 года  2006 года
в некоторые законо-    (по
дательные акты         согла-
Республики Казахстан   сова-
по обязательным        нию)
видам страхования
31-19. О местном само-     МЮ      1 квартал  2 квартал  2 квартал
управлении в                   2006 года  2006 года  2006 года
Республике
Казахстан
31-20. О внесении допол-   МЮ      1 квартал  2 квартал  2 квартал
нений и изменения              2006 года  2006 года  2006 года
в Закон Республики
Казахстан "О местном
государственном
управлении
в Республике
Казахстан"
31-21. О внесении изме-    МЮ      2 квартал  2 квартал  2 квартал
нений и дополнений             2006 года  2006 года  2006 года
в некоторые законо-
дательные акты
Республики Казахстан
по вопросам уголовно-
исполнительной сис-
темы

31-22. "Қазақстан          ІIМ      2006      2006      2006
Республикасы Iшкi iстер             жылғы     жылғы     жылғы
министрлiгiнiң iшкi                 2-тоқсан  2-тоқсан  2-тоқсан
әскерлерi туралы"
Қазақстан
Республикасының
Заңына өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
31-23. Қазақстан           ЖС       2006      2006      2006
Республикасының            (келi-   жылғы     жылғы     жылғы
кейбiр заңнамалық          сiм      2-тоқсан  2-тоқсан  2-тоқсан
актiлерiне сотқа           бойын-
құрметтемеушiлiк           ша),
бiлдiру мәселелерi         Әдiлет-
бойынша өзгерiстер мен     минi
толықтырулар енгiзу
туралы
31-24. Қазақстан           Әдiлет-  2006      2006      2006
Республикасының            минi     жылғы     жылғы     жылғы
кейбiр заңнамалық                   2-тоқсан  2-тоқсан  3-тоқсан
актiлерiне нотариат
мәселелерi бойынша
өзгерiстермен
толықтырулар енгiзу
туралы
32  алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.02.09.  N 95 қаулысымен.
33  алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.02.09.  N 95 қаулысымен.
33-1   "Қазақстан       АШМ     2006 жылғы  2006 жылғы  2006 жылғы
Республикасының                  2-тоқсан    2-тоқсан    2-тоқсан
әкiмшілiк-аумақтық
құрылысы туралы"
Қазақстан
Республикасының
Заңына өзгерiстер мен
толықтырулар енгізу
туралы
33-2  алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.02.09.  N 95 қаулысымен.
33-3. Тауар биржалары      ИСМ      2006      2006      2006
туралы (жаңа редакция)              жылғы     жылғы     жылғы
2-тоқсан  2-тоқсан  3-тоқсан
33-4. Сәйкестендiру        Әдiлет-  2006      2006      2006
нөмiрлерiнiң ұлттық        минi     жылғы     жылғы     жылғы
тiзiлiмдерi туралы                  2-тоқсан  2-тоқсан  3-тоқсан
33-5. Қазақстан            Әдiлет-  2006      2006      2006
Республикасының            минi     жылғы     жылғы     жылғы
кейбiр заңнамалық                   2-тоқсан  2-тоқсан  3-тоқсан
актілерiне Сәйкестен-
діру нөмiрлерiнiң
ұлттық тiзiлiмдерi
мәселелерi бойынша
өзгерiстермен
толықтырулар енгiзу
туралы
33-6. Қазақстан            IIМ      2006      2006      2006
Республикасының                     жылғы     жылғы     жылғы
кейбiр заңнамалық                   2-тоқсан  2-тоқсан  3-тоқсан
актiлерiне қоғамдық
қауiпсiздiктi қамтамасыз
ету мәселелерi
бойынша өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
33-7. "Ақпараттандыру      АБА      2006      2006      2006
туралы" Қазақстан                   жылғы     жылғы     жылғы
Республикасының                     2-тоқсан  3-тоқсан  3-тоқсан
Заңына өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
33-8. Қазақстан            Еңбек-   2006      2006      2006
Республикасының            минi     жылғы     жылғы     жылғы
кейбiр заңнамалық                   2-тоқсан  3-тоқсан  3-тоқсан
актiлерiне көшi-қон
мәселелерi бойынша
өзгерiстермен
толықтырулар енгiзу
туралы

31-22. О внесении изме-    МВД     2 квартал  2 квартал  2 квартал
нений и дополнений             2006 года  2006 года  2006 года
в Закон Республики
Казахстан "О внутрен-
них войсках Минис-
терства внутренних
дел Республики
Казахстан"
31-23. О внесении изме-    ВС (по  2 квартал  2 квартал  2 квартал
нений и дополнений     согла-  2006 года  2006 года  2006 года
в некоторые законо-    сова-
дательные акты         нию),
Республики Казахстан   МЮ
по вопросам проявле-
ния неуважения к суду
31-24. О внесении изме-    МЮ      2 квартал  2 квартал  3 квартал
нений и дополнений             2006 года  2006 года  2006 года
в некоторые законо-
дательные акты
Республики Казахстан
по вопросам нотариата
32   (Исключена -   от 9 февраля 2006 года N 95 ).
33   (Исключена -   от 9 февраля 2006 года N 95 ).
33-1 О внесении изме-      МСХ     2 квартал  2 квартал  2 квартал
нений и дополнений в          2006 года  2006 года  2006 года
Закон Республики Казах-
стан "Об административно-
территориальном устройстве
Республики Казахстан"
33-2  (Исключена -   от 9 февраля 2006 года N 95 ).
33-3. О товарных биржах    МИТ     2 квартал  2 квартал  3 квартал
(новая редакция)               2006 года  2006 года  2006 года
33-4. О Национальных       МЮ      2 квартал  2 квартал  3 квартал
реестрах идентифика-           2006 года  2006 года  2006 года
ционных номеров
33-5. О внесении измене-   МЮ      2 квартал  2 квартал  3 квартал
ний и дополнений в             2006 года  2006 года  2006 года
некоторые законо-
дательные акты
Республики Казахстан
по вопросам Националь-
ных реестров иденти-
фикационных номеров
33-6. О внесении изме-     МВД     2 квартал  2 квартал  3 квартал
нений и дополнений             2006 года  2006 года  2006 года
в некоторые законо-
дательные акты
Республики Казахстан
по вопросам обес-
печения общественной
безопасности
33-7. О внесении изме-     АИС     2 квартал  3 квартал  3 квартал
нений и дополнений             2006 года  2006 года  2006 года
в Закон Республики
Казахстан "Об
информатизации"
33-8. О внесении изме-     МТСЗН   2 квартал  3 квартал  3 квартал
нений и дополнений             2006 года  2006 года  2006 года
в некоторые законо-
дательные акты
Республики Казахстан
по вопросам миграции

33-9. Бәсеке және          ИСМ      2006      2006      2006
монополистiк қызметтi               жылғы     жылғы     жылғы
шектеу туралы (жаңа                 3-тоқсан  3-тоқсан  3-тоқсан
редакция)
33-10. Қазақстан           ИСМ      2006      2006      2006
Республикасының                     жылғы     жылғы     жылғы
кейбiр заңнамалық                   3-тоқсан  3-тоқсан  3-тоқсан
актiлерiне тиiстi тауар
нарығында үстем
жағдайды иеленген
табиғи монополия
субъектiлерiнiң және
нарық субъектiлерiнiң
қызметiн бақылау мен
реттеу мәселелерi
бойынша өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
33-11. Қазақстан           ЭМРМ,    2006      2006      2006
Республикасының            ИСМ      жылғы     жылғы     жылғы
кейбiр заңнамалық                   3-тоқсан  3-тоқсан  3-тоқсан
актiлерiне Қазақстан
Республикасында жер
қойнауын пайдалану
және мұнай
операцияларын жүргiзу
мәселелерi бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
33-12. "Йод тапшылығы      ДСМ      2006      2006      2006
ауруларының алдын алу               жылғы     жылғы     жылғы
туралы" Қазақстан                   3-тоқсан  3-тоқсан  3-тоқсан
Республикасының
Заңына өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
33-13. "Терроризмге        ҰҚК      2006      2006      2006
қарсы күрес туралы"       (келi-    жылғы     жылғы     жылғы
Қазақстан                  сiм      3-тоқсан  3-тоқсан  3-тоқсан
Республикасының            бойын-
Заңына өзгерiстер мен      ша)
толықтырулар енгiзу
туралы
34 2007 жылға арналған      ЭБЖМ      2006 жылғы  2006     2006
республикалық бюджет               3-тоқсан    жылғы    жылғы
туралы                                         3-тоқсан 3-тоқсан
35  алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.02.09.  N 95 қаулысымен.
35-1. Жылжымайтын          Әдiлет-  2006      2006      2006
мүлiкке құқықтарды         минi     жылғы     жылғы     жылғы
және онымен жасалатын               3-тоқсан  3-тоқсан  4-тоқсан
мәмiлелердi мемлекеттiк
тiркеу туралы (жаңа
редакция)
35-2. Қазақстан            Әдiлет-  2006      2006      2006
Республикасының            минi     жылғы     жылғы     жылғы
кейбiр заңнамалық                   3-тоқсан  3-тоқсан  4-тоқсан
актiлерiне
жылжымайтын мүлiкке
құқықтарды және
онымен жасалатын
мәмiлелердi мемлекеттiк
тiркеу мәселелерi
бойынша өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
35-3. "Жекелеген қару      IIМ      2006      2006      2006
түрлерiнiң айналымына               жылғы     жылғы     жылғы
мемлекеттiк бақылау                 3-тоқсан  3-тоқсан  4-тоқсан
жасау туралы"
Қазақстан
Республикасының
Заңына өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы

33-9. О конкуренции и      МИТ     3 квартал  3 квартал  3 квартал
ограничении монополи-          2006 года  2006 года  2006 года
стической деятельности
(новая редакция)
33-10 О внесении допол-    МИТ     3 квартал  3 квартал  3 квартал
нении и изменений в            2006 года  2006 года  2006 года
некоторые законо-
дательные акты
Республики Казахстан
по вопросам контроля
и регулирования
деятельности
субъектов естествен-
ной монополии и
субъектов рынка,
занимающих домини-
рующее положение на
соответствующем
товарном рынке
33-11. О внесении изме-    МЭМР,   3 квартал  3 квартал  3 квартал
нений и дополнений     МИТ     2006 года  2006 года  2006 года
в некоторые законо-
дательные акты
Республики Казахстан
по вопросам недро-
пользования и про-
ведения нефтяных
операций в
Республике Казахстан
33-12. О внесении изме-    МЗ      3 квартал  3 квартал  3 квартал
нений и дополнений             2006 года  2006 года  2006 года
в Закон Республики
Казахстан "О профи-
лактике йододефицит-
ных заболеваний"
33-13. О внесении изме-    КНБ     3 квартал  3 квартал  3 квартал
нений и дополнений     (по     2006 года  2006 года  2006 года
в Закон Республики     согла-
Казахстан "О борьбе    сова-
с терроризмом"         нию)
34  О республиканском      МЭБП    3 квартал  3 квартал  3 квартал
бюджете на 2007 год            2006 года  2006 года  2006 года
35   (Исключена -   от 9 февраля 2006 года N 95 ).
35-1. О государственной    МЮ      3 квартал  3 квартал  4 квартал
регистрации прав на            2006 года  2006 года  2006 года
недвижимое имущество
и сделок с ним
(новая редакция)
35-2. О внесении изме-     МЮ      3 квартал  3 квартал  4 квартал
нений и дополнений             2006 года  2006 года  2006 года
в некоторые законо-
дательные акты
Республики Казахстан
по вопросам госу-
дарственной реги-
страции прав на
недвижимое имущество
и сделок с ним
35-3. О внесении изме-     МВД     3 квартал  3 квартал  4 квартал
нений и дополнений             2006 года  2006 года  2006 года
в Закон Республики
Казахстан "О госу-
дарственном контроле
за оборотом отдель-
ных видов оружия"

35-4. "Қазақстан           МАСМ,    2006      2006      2006
Республикасының            Әдiлет-  жылғы     жылғы     жылғы
мемлекеттiк нышандары      минi     3-тоқсан  4-тоқсан  4-тоқсан
туралы"
Қазақстан Республикасы
Конституциялық заңына
өзгерiстермен
толықтырулар енгiзу
туралы
35-5. Қазақстан            ИСМ      2006      2006      2006
Республикасының                     жылғы     жылғы     жылғы
кейбiр заңнамалық                   3-тоқсан  4-тоқсан  4-тоқсан
актiлерiне тұрғын
үй-коммуналдық сала
мәселелерi бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
35-6. Қазақстан            ТЖМ      2006      2006      2006
Республикасының                     жылғы     жылғы     жылғы
төтенше жағдайлар                   3-тоқсан  4-тоқсан  4-тоқсан
саласындағы кейбiр
заңнамалық актiлерiне
өзгерiстермен
толықтырулар енгiзу
туралы
35-7. Қазақстан            БП       2006      2006      2006
Республикасының            (келi-   жылғы     жылғы     жылғы
кейбiр заңнамалық          сiм      3-тоқсан  4-тоқсан  4-тоқсан
актiлерiне жедел-          бойын-
iздестiру қызметi          ша),
мәселелерi бойынша         Әдiлет-
өзгерiстер мен             минi,
толықтырулар енгiзу        IIМ,
туралы                     Қорға-
нысминi,
Қаржы-
минi,
ҰҚК
(келi-
сiм
бойынша),
ҚПА
(келi-
сiм
бойынша),
ПКҚ
(келi-
сiм
бойынша)
36  алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.02.09.  N 95 қаулысымен.
36-1. Қазақстан         Әдiлет- 2006 жылғы  2006 жылғы  2006 жылғы
Республикасының         минi     3-тоқсан    4-тоқсан    4-тоқсан
кейбір заң актілеріне
зияткерлік меншiк
мәселелері бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар енгізу
туралы
36-2. "Кәсiптiк         Еңбек-  2006 жылғы  2006 жылғы  2001 жылғы
одақтар туралы"         минi     4-тоқсан    4-тоқсан    1-тоқсан
Қазақстан
Республикасының
Заңына өзгерістер
мен толықтырулар
енгiзу туралы
36-3. "Нормативтiк        Әдiлет-  2006      2006      2006
құқықтық актiлер          минi     жылғы     жылғы     жылғы
туралы" Қазақстан                  3-тоқсан  4-тоқсан  4-тоқсан
Республикасының
Заңына өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
36-4. Мүдделiк          Әділет- 2006 жылғы  2006 жылғы  2006 жылғы
қолдау туралы           минi    3-тоқсан    4-тоқсан    4-тоқсан
36-5. "Экспорттық          ИСМ      2006      2006      2006
бақылау туралы"                     жылғы     жылғы     жылғы
Қазақстан                           4-тоқсан  4-тоқсан  4-тоқсан
Республикасының
Заңына өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
36-6. Қазақстан            ИСМ      2006      2006      2006
Республикасының                     жылғы     жылғы     жылғы
кейбiр заңнамалық                   4-тоқсан  4-тоқсан  4-тоқсан
актiлерiне арнайы
экономикалық аймақтар
мәселелерi бойынша
өзгерiстермен
толықтырулар енгiзу
туралы

35-4. О внесении изме-     МКИС,   3 квартал  4 квартал  4 квартал
нений и дополнений     МЮ      2006 года  2006 года  2006 года
в Конституционный
закон Республики
Казахстан
"О государственных
символах"
35-5. О внесении изме-     МИТ     3 квартал  4 квартал  4 квартал
нений и дополнений             2006 года  2006 года  2006 года
в некоторые законо-
дательные акты
Республики
Казахстан по
вопросам жилищно-
коммунальной сферы
35-6. О внесении изме-     МЧС     3 квартал  4 квартал  4 квартал
нений и дополнений             2006 года  2006 года  2006 года
в некоторые законо-
дательные акты
Республики Казахстан
в области чрезвы-
чайных ситуаций
35-7. О внесении           ГП      3 квартал  4 квартал  4 квартал
изменений и            (по     2006 года  2006 года  2006 года
дополнений в           согла-
некоторые законо-      сова-
дательные акты         нию),
Республики             МЮ,МВД,
Казахстан по           МО,МФ,
вопросам               КНБ
оперативно-            (по
розыскной              согла-
деятельности           сова-
нию),
АФП
(по
согла-
сова-
нию),
СОП
(по
согла-
сова-
нию)
36   (Исключена - от 9 февраля 2006 года N 95 ).
36-1 О внесении изменений   МЮ     3 квартал  4 квартал  4 квартал
и дополнений в некоторые      2006 года  2006 года  2006 года
законодательные акты Респуб-
лики Казахстан по вопросам
интеллектуальной
собственности
36-2 О внесении изменений   МТСЗН  1 квартал  1 квартал  1 квартал
и дополнений в  Закон           2007 года  2007 года  2007 года
Республики Казахстан
"О профессиональных союзах"
36-3. О внесении          МЮ      3 квартал  4 квартал  4 квартал
изменений и                  2006 года  2006 года  2006 года
дополнений в
Закон Республики
Казахстан
"О нормативных
правовых актах"
36-4 О лоббировании         МЮ     3 квартал  4 квартал  4 квартал
2006 года  2006 года  2006 года
36-5. О внесении           МИТ     4 квартал  4 квартал  4 квартал
изменений и                    2006 года  2006 года  2006 года
дополнений в
Закон Республики
Казахстан "Об
экспортном
контроле"
36-6. О внесении изме-     МИТ     4 квартал  4 квартал  4 квартал
нений и дополнений             2006 года  2006 года  2006 года
в некоторые законо-
дательные акты
Республики Казахстан
по вопросам спе-
циальных экономи-
ческих зон

36-7. Қазақстан            Қорға-   2006      2006      2006
Республикасының            нысмині  жылғы     жылғы     жылғы
кейбiр заңнамалық                   4-тоқсан  4-тоқсан  4-тоқсан
актiлерiне әскери
қызмет мәселелерi
бойынша өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
36-8. "Қазақстан           Еңбек-   2006      2006      2006
Республикасындағы          минi     жылғы     жылғы     жылғы
арнаулы мемлекеттiк                 4-тоқсан  4-тоқсан  4-тоқсан
жәрдемақы туралы"
Қазақстан
Республикасының
Заңына өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
36-9 "Қазақстан            ТСМ    2006 жылғы  2006 жылғы  2006 жылғы
Республикасындағы                 4-тоқсан    4-тоқсан     4-тоқсан
туристiк қызмет
туралы" Қазақстан
Республикасының
Заңына өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу туралы
37 Қазақстан Республикасы.  Қоршаған. 2006 жылғы  2006     2006
ның Экологиялық кодексi  ортамині  3-тоқсан    жылғы    жылғы
4-тоқсан  4-тоқсан
38  алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.02.09.  N 95 қаулысымен.
39 Ғарыштық қызмет туралы   БҒМ       2006 жылғы  2006     2006
3-тоқсан    жылғы    жылғы
4-тоқсан 4-тоқсан
40  алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.02.09.  N 95 қаулысымен.
41 Қазақстан Республика.    ККМ       2006 жылғы  2006     2006
сындағы Көлiк кодексi              3-тоқсан    жылғы    жылғы
4-тоқсан 4-тоқсан
42  алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.02.09.  N 95 қаулысымен.
43 Қазақстан Республикасы.  Әдiлет.   2006 жылғы  2006     2006
ның Әкiмшiлiк құқық      минi, мүд. 3-тоқсан   жылғы    жылғы
бұзушылық туралы        делі мемле-            4-тоқсан 4-тоқсан
кодексіне ) өзгерiстер   кеттік ор-
мен толықтырулар енгізу  гандар
туралы
43-1. Тұрмыстық зорлық     ІIМ,     2007      2007      2007
туралы               Әдiлет-  жылғы     жылғы     жылғы
минi,    1-тоқсан  1-тоқсан  1-тоқсан
ОIГСҰК
(келi-
сiм
бойын-
ша)
43-2. Қазақстан            Қаржы-   2007      2007      2007
Республикасының      минi     жылғы     жылғы     жылғы
кейбiр заңнамалық             1-тоқсан  1-тоқсан  1-тоқсан
актiлерiне кеден
органдарының
лауазымды адамдарын
зейнетақымен және
әлеуметтiк
қамсыздандыру
мәселелерi бойынша
өзгерiстермен
толықтырулар енгiзу
туралы
44 Басқару қызметiн құжат.  МАСМ      2007 жылғы  2007     2007
тамалық қамтамасыз ету             1-тоқсан    жылғы    жылғы
туралы                                         1-тоқсан 1-тоқсан
45 Қазақстан Республикасы.  Әдiлет.   2007 жылғы  2007     2007
ның кейбiр заңнамалық    минi      1-тоқсан    жылғы    жылғы
кесiмдерiне Үкiмет                             1-тоқсан 1-тоқсан
қызметiн жетiлдiру
мәселелерi бойынша
өзгерiстер мен толықты.
рулар енгiзу туралы
45-1. Бiлiм             БҒМ     2007 жылғы  2007 жылғы  2007 жылғы
туралы                           1-тоқсан    1-тоқсан    1-тоқсан
(жаңа редакция)
45-2. Республикалық     ЭБЖМ    2007 жылғы  2007 жылғы  2007 жылғы
және облыстық                    3-тоқсан    3-тоқсан    3-тоқсан
бюджеттер,
республикалық
маңызы бар
қала, астана
бюджеттерi
арасындағы

36-7. О внесении изме-     МО      4 квартал  4 квартал  4 квартал
нений и дополнений             2006 года  2006 года  2006 года
в некоторые законо-
дательные акты
Республики Казахстан
по вопросам воинской
службы
36-8. О внесении изме-     МТСЗН   4 квартал  4 квартал  4 квартал
нений и дополнений             2006 года  2006 года  2006 года
в Закон Республики
Казахстан "О специаль-
ных государственных
пособиях в Республике
Казахстан"
36-9 О внесении изменений   МТС    4 квартал  4 квартал  4 квартал
и дополнений в Закон           2006 года  2006 года  2006 года
Республики Казахстан
"О туристской
деятельности в
Республике Казахстан"
37  Экологический кодекс   МООС    3 квартал  4 квартал  4 квартал
Республики Казахстан           2006 года  2006 года  2006 года
38   (Исключена - от 9 февраля 2006 года N 95 ).
39  О космической          МОН     3 квартал  4 квартал  4 квартал
деятельности                   2006 года  2006 года  2006 года
40   (Исключена - от 9 февраля 2006 года N 95 ).
41  Транспортный кодекс    МТК     3 квартал  4 квартал  4 квартал
Республики Казахстан           2006 года  2006 года  2006 года
42   (Исключена - от 9 февраля 2006 года N 95 ).
43  О внесении изменений   МЮ,      3 квартал  4 квартал  4 квартал
и дополнений в  Кодекс   заинте- 2006 года  2006 года  2006 года
Республики Казахстан   ресован-
об административных    ные госу-
правонарушениях        дарствен-
ные органы
43-1. О бытовом            МВД,    1 квартал  1 квартал  1 квартал
насилии                МЮ,     2007 года  2007 года  2007 года
НКДСГП
(по
согла-
сова-
нию)
43-2. О внесении изме-     МФ      1 квартал  1 квартал  1 квартал
нений и дополнений             2007 года  2007 года  2007 года
в некоторые законо-
дательные акты
Республики Казахстан
по вопросам пенсион-
ного и социального
обеспечения долж-
ностных лиц таможен-
ных органов
44  О документационном     МКИС    1 квартал  1 квартал  1 квартал
обеспечении управлен-          2007 года  2007 года  2007 года
ческой деятельности
45  О внесении изменений   МЮ      1 квартал  1 квартал  1 квартал
и дополнений в неко-           2007 года  2007 года  2007 года
торые законодательные
акты Республики
Казахстан по вопросам
совершенствования
деятельности
Правительства
45-1 Об образовании         MОH    1 квартал  1 квартал  1 квартал
(новая редакция)              2007 года  2007 года  2007 года
45-2 Об объемах официальных МЭБП   3 квартал  3 квартал  3 квартал
трансфертов общего            2007 года  2007 года  2007 года
характера между
республиканским и
областным бюджетами,
бюджетами города
республиканского
значения, столицы

2008-2010 жылдарға
арналған жалпы
сипаттағы ресми
трансферттердiң
көлемi туралы
46 Құжаттардың мiндетті     МАСМ      2007 жылғы  2007     2007
данасы туралы                      3-тоқсан    жылғы    жылғы
3-тоқсан 3-тоқсан
47 2008 жылға арналған      ЭБЖМ      2007 жылғы  2007     2007
республикалық бюджет               3-тоқсан    жылғы    жылғы
туралы                                         3-тоқсан 3-тоқсан
48 Қазақстан Республика.    ҚНРА      2007 жылғы  2007     2007
сының кейбiр заңнамалық  (келiсiм  3-тоқсан    жылғы    жылғы
кесiмдерiне зейнетақымен бойынша)              3-тоқсан 3-тоқсан
қамсыздандыру мәселелерi
бойынша өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
48-1. Мемлекеттiк          ЭБЖМ     2007      2007      2007
активтердi басқару                  жылғы     жылғы     жылғы
туралы                              3-тоқсан  3-тоқсан  3-тоқсан
49 Медициналық техника және  ДСМ,     2007 жылғы  2007     2007
медициналық мақсаттағы    ИСМ      3-тоқсан    жылғы    жылғы
бұйымдар туралы                                3-тоқсан 4-тоқсан
50 Тiркеу туралы            ИСМ       2007 жылғы  2007     2007
3-тоқсан    жылғы    жылғы
4-тоқсан 4-тоқсан
50-1. Қазақстан            Әдiлет-  2007      2007      2007
Республикасының            минi     жылғы     жылғы     жылғы
кейбiр заңнамалық                   4-тоқсан 4-тоқсан 4-тоқсан
актiлерiне бiлiктi заң
көмегiмен қамтамасыз
ету мәселелерi бойынша
өзгерiстермен
толықтырулар енгiзу
туралы
50-2. Соғыс ардагерлерi    Қорға-   2007      2007      2007
мен соғыс қимылдарына      нысминi  жылғы     жылғы     жылғы
қатысушылардың                      4-тоқсан  4-тоқсан  4-тоқсан
мәртебесi туралы
51 Қазақстан Республикасы.  Әдiлет.   2007 жылғы  2007     2007
ның Неке және отбасы     минi      4-тоқсан    жылғы    жылғы
туралы кодексi                                 4-тоқсан 4-тоқсан
51-1.  алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.02.09.  N 95 қаулысымен.
___________________________________________________________________
Ескертпе:
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
Әдiлетминi - Әдiлет министрлiгi
Қоршағанортаминi - Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi
Еңбекминi - Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
ККM - Көлiк және коммуникация министрлiгi
Қорғанысминi - Қорғаныс министрлiгi
ЭБЖМ - Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
ИСМ - Индустрия және сауда министрлiгi
ІІМ - Iшкi iстер министрлiгi
БҒМ - Бiлiм және ғылым министрлiгi
АШМ - Ауыл шаруашылығы министрлiгi
ДСМ - Денсаулық сақтау министрлiгi
МАСМ - Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi
ТЖМ - Төтенше жағдайлар министрлiгi
ТСМ - Туризм және спорт министрлiгi
ҚНРА - Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттiгi
ОIГСҰК - Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Отбасы iстерi және гендерлiк саясат жөнiндегi ұлттық комиссия
Қаржыминi - Қаржы министрлiгi
Қорғанысминi - Қорғаныс министрлiгi
ЭМРМ - Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi
ҚПА - Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттiгi (қаржы полициясы)
АБА - Ақпараттандыру және байланыс агенттiгi
ҰҚК - Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
ПКҚ - Президенттiң күзет қызметi
БП - Бас прокуратура
ЖС - Жоғарғы Сот
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 3 тамыздағы
N 824 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күшi
жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi

на 2008-2010 годы
46  Об обязательном        МКИС    3 квартал  3 квартал  3 квартал
экземпляре документов          2007 года  2007 года  2007 года
47  О республиканском      МЭБП    3 квартал  3 квартал  3 квартал
бюджете на 2008 год            2007 года  2007 года  2007 года
48  О внесении изменений   АРНФРФО 3 квартал  3 квартал  3 квартал
и дополнений в         (по     2007 года  2007 года  2007 года
некоторые законо-      согла-
дательные акты         сованию)
Республики Казахстан
по вопросам
пенсионного обеспечения
48-1. Об управлении        МЭБП    3 квартал  3 квартал  3 квартал
государственными               2007 года  2007 года  2007 года
активами
49  О медицинской технике  МЗ,     3 квартал  3 квартал  4 квартал
и изделиях медицин-    МИТ     2007 года  2007 года  2007 года
ского назначения
50  Об аккредитации        МИТ     3 квартал  4 квартал  4 квартал
2007 года  2007 года  2007 года
50-1. О внесении изме-     МЮ      4 квартал  4 квартал  4 квартал
нений и дополнений             2007 года  2007 года  2007 года
в некоторые законо-
дательные акты
Республики Казахстан
по вопросам обес-
печения квалифициро-
ванной юридической
помощью
50-2. О статусе ветеранов  МО      4 квартал  4 квартал  4 квартал
войны и участников             2007 года  2007 года  2007 года
боевых действий
51  Кодекс Республики      МЮ      4 квартал  4 квартал  4 квартал
Казахстан о браке              2007 года  2007 года  2007 года
и семье
51-1  (Исключена - от 9 февраля 2006 года N 95 ).
____________________________________________________________________
Примечание:  <*>
Сноска. Примечание в новой редакции - постановлением Правительства РК от 29 декабря 2004 года  N 1421 ; внесены изменения - от 9 февраля 2006 года N 95 ; от 28 февраля 2006 года N  138 ; от 5 июня 2006 года  N 508 .
Расшифровка аббревиатур:
МЮ - Министерство юстиции
МООС - Министерство охраны окружающей среды
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения
МТК - Министерство транспорта и коммуникаций
МО - Министерство обороны
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования
МИТ - Министерство индустрии и торговли
МВД - Министерство внутренних дел
МОН - Министерство образования и науки
МСХ - Министерство сельского хозяйства
МЗ - Министерство здравоохранения
МКИС - Министерство культуры, информации и спорта
МЧС - Министерства по чрезвычайным ситуациям
МТС - Министерство туризма и спорта
МФ - Министерство финансов;
МО - Министерство обороны;
МЭМР - Министерство энергетики и минеральных ресурсов;
АРНФРФО - Агентство по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций
НКДСГП - Национальная комиссия по делам семьи и гендерной политике при Президенте Республики Казахстан
АФП - Aгентство по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция);
АИС - Агентство по информатизации и связи;
КНБ - Комитет национальной безопасности;
СОП - Служба охраны Президента;
ГП - Генеральная прокуратура;
ВС - Верховный Суд
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 августа 2004 года N 824
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан

1. "Қазақстан Республикасы Үкiметінің заң жобалау жұмыстарының 2003-2005 жылдарға арналған перспективалық жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2002 жылғы 2 қарашадағы N 1162  қаулысы .
2. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2002 жылғы 2 қарашадағы N 1162 және 2003 жылғы 3 ақпандағы N 117 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 11 маусымдағы N 555  қаулысы 1-тармағының 1) тармақшасы.
3. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнің кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 8 қыркүйектегi N 911  қаулысы 1-тармағының 2) тармақшасы.
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 31 қазандағы N 1084  қаулысы 1-тармағының 1) тармақшасы.
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 2 қарашадағы N 1162 және 2003 жылғы 3 ақпандағы N 117 қаулыларына өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 13 қарашадағы N 1137  қаулысы 1-тармағының 1) тармақшасы.
6. "Қазақстан Республикасы Yкiметінің кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2004 жылғы 8 қаңтардағы N 16  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2004 ж., N 1, 8-құжат) 1-тармағының 1) тармақшасы.

1.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2002 года N 1162 "Об утверждении перспективного Плана законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2003-2005 годы".
2. Подпункт 1) пункта 1  постановления Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2003 года N 555 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2002 года N 1162 и от 3 февраля 2003 года N 117".
3. Подпункт 2) пункта 1  постановления Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 911 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
4. Подпункт 1) пункта 1  постановления Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2003 года N 1084 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
5. Подпункт 1) пункта 1  постановления Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2003 года N 1137 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2002 года N 1162 и от 3 февраля 2003 года N 117".
6. Подпункт 1) пункта 1  постановления Правительства Республики Казахстан от 8 января 2004 года N 16 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 1, ст. 8).