Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260 және 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулыларына өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 тамыздағы N 870 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiс пен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
02 "Қорғаныс" деген функционалдық топта:
678 "Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы" деген әкiмшi бойынша:
002 "Республикалық ұлан объектiлерiнiң құрылысын салу" деген бағдарламада:
"Астана қаласында Республикалық ұлан кешендi ғимаратын салу (II кезек)" деген жолдағы "176500" деген сандар "155020" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"10 бiрлiкке арналған жауынгерлiк техника
үшiн тұтас металл боксының құрылысын салу             21480";
2) "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға  413-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 4-жолда:
"Автомобильдiк техникаларға арналған қосалқы бөлшектердi, агрегаттар мен басқа да заттарды сатып алу." деген абзацтан кейiн мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Әскери мақсаттағы арнайы жарақтар сатып алу - 25 жиынтық";
" - қару-жарақ, суық қару және оларға арналған қосалқы бөлшектер - 3726 дана;" деген абзацтан кейiн мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
" - биокомпьютерлiк кешен - 1 жиынтық;";
көрсетiлген қаулыға 414-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы 3-тармақпен толықтырылсын:
"3. 10 бiрлiкке арналған жауынгерлiк техника үшiн тұтас металл боксының құрылысын салу.";
7-тармақ "жобасындағы жатақхана" деген сөздерден кейiн "және жауынгерлiк техника үшiн тұтас металл боксының" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 и от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2004 года N 870
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменение и дополнения:
1) в постановлении  Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2004 год":
в приложении 2 к указанному постановлению:
в функциональной группе 02 "Оборона":
по администратору 678 "Республиканская гвардия Республики Казахстан":
в программе 002 "Строительство объектов Республиканской гвардии":
в строке "Строительство комплексного здания Республиканской Гвардии в городе Астане (II очередь)" цифры "176500" заменить цифрами "155020";
дополнить строкой следующего содержания:
"Строительство цельнометаллических боксов
для боевой техники на 10 единиц                              21480";
2) в постановлении  Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год":
в приложении 413  к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 4:
после абзаца "Приобретение запасных частей, узлов и агрегатов для автомобильной техники." дополнить абзацем следующего содержания:
"Приобретение специального снаряжения военного назначения - 25 комплектов.";
после абзаца "- вооружение, холодное оружие, запасные части и принадлежности к вооружению - 3726 штук;" дополнить абзацем следующего содержания:
"- биокомпьютерный комплекс - 1 комплект;";
в приложении 414 к указанному постановлению:
графу 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" дополнить пунктом 3 следующего содержания:
"3. строительство цельнометаллических боксов для боевой техники на - 10 единиц.";
пункт 7 дополнить словами "и цельнометаллических боксов для боевой техники.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан