Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 7 маусымдағы N 630 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 тамыздағы N 872 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.05.06. N 434 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 7 маусымдағы N 630 "Қазақстан Республикасының Қаржы жүйесiн реформалау жөнiндегi ведомствоаралық комиссия құру туралы" қаулысына мынадай толықтыру енгізiлсiн:
1-тармақта:
Қазақстан Республикасының Қаржы жүйесiн реформалау жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның құрамына:
Марченко Григорий Александрович - Қазақстан Республикасы Президентiнiң көмекшiсi (келiсiм бойынша) енгізiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2004 года N 630
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2004 года N 872. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 6 мая 2005 г. N 434 (P050434)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2004 года N 630 "О создании Межведомственной комиссии по реформированию финансовой системы Республики Казахстан" следующее дополнение:
в пункт 1:
ввести в состав Межведомственной комиссии по реформированию финансовой системы Республики Казахстан:
Марченко Григория Александровича - Помощника Президента Республики
Казахстан (по согласованию).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан