"Нефтяник" санаторий-профилакторийiн Маңғыстау облысының коммуналдық меншiгiне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 тамыздағы N 904 Қаулысы
"Мемлекеттiк мүлiктi мемлекеттiк меншiктiң бiр түрiнен екiншi түрiне беру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 22 қаңтардағы N 81  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметі қаулы етеді:
1. "Қазмұнайгаз" барлау өндiру акционерлiк қоғамының теңгерiмiндегi Маңғыстау облысы, Жаңаөзен қаласы, 1-шағын аудан, Спортивная көшесi, 61 мекен-жайы бойынша орналасқан "Нефтяник" санаторий-профилакторийiн республикалық меншiктен Маңғыстау облысының коммуналдық меншiгiне беру туралы Маңғыстау облысы әкiмiнiң ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi Маңғыстау облысының әкiмдiгiмен бiрлесiп, заңнамада белгiленген тәртiппен "Нефтяник" санаторий-профилакторийiн Маңғыстау облысының коммуналдық меншiгiне қабылдау-беру жөнiндегi қажеттi ұйымдастыру шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О передаче санатория-профилактория "Нефтяник" в коммунальную собственность Мангистауской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2004 года N 904
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года N 81 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение акима Мангистауской области о передаче из республиканской собственности санатория-профилактория "Нефтяник", расположенного по адресу: Мангистауская область, город Жанаозен, 1 микрорайон, улица Спортивная, 61, находящегося на балансе акционерного общества "Разведка, добыча "Казмунайгаз", в коммунальную собственность Мангистауской области.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с акиматом Мангистауской области в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные меры по приему-передаче санатория-профилактория "Нефтяник" в коммунальную собственность Мангистауской области.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан