Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 27 шiлдедегi N 1140 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 тамыздағы N 905 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 8 қыркүйектегі № 552 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.09.2017 № 552 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Үкiметi жанындағы Дiни бірлестіктермен байланыстар жөнiндегі кеңестiң ережесі мен құрамын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 27 шілдедегі N 1140 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 31, 387-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасының Үкiметi жанындағы Діни бiрлестiктермен байланыстар жөнiндегі кеңестiң құрамына енгізiлсiн:
Әйтiмова - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Бiрғаным Сарықызы орынбасары, төрайым;
мына:
"Кәлетаев - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Дархан Аманұлы Әкiмшiлiгi Iшкi саясат бөлiмiнің
меңгерушiсi (келiсім бойынша)
Жолдасбеков Мырзатай - Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық
Жолдасбекұлы университетiнiң ректоры"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Кәлетаев - Қазақстан Республикасының Президентi
Дархан Аманұлы Әкiмшiлiгiнiң Iшкi саясат басқармасы
Әлеуметтiк-саяси бөлiмiнiң меңгерушiсi
(келiсiм бойынша)
Жолдасбеков Мырзатай - "Еуразия" гуманитарлық зерттеулер
Жолдасбекұлы ғылыми-практикалық орталығының жетекшісі,
филология ғылымдарының докторы, профессор";
мына:
"Отто Иван Иванович - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер вице-министрі" деген жолда "вице-министр" деген сөздер "бiрiншi вице-министр" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген құрамнан Абдрахманов Сауытбек шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2000 года N 1140
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2004 года N 905. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2017 года № 552.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.09.2017 № 552.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2000 года N 1140 "Об утверждении Положения и Состава Совета по связям с религиозными объединениями при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 31, ст. 387) следующие изменения:
в состав Совета по связям с религиозными объединениями при Правительстве Республики Казахстан:
ввести:
Айтимову - Заместителя Премьер-Министра
Бырганым Сариевну Республики Казахстан, председателем;
строки:
"Калетаев Дархан Аманович - заведующий Отделом внутренней
политики Администрации Президента
Республики Казахстан (по согласованию)
Жолдасбеков - ректор Евразийского национального
Мырзатай Жолдасбекович университета им. Л.Н. Гумилева"
изложить в следующей редакции:
"Калетаев Дархан Аманович - заведующий Социально-политическим отделом
Управления внутренней политики
Администрации Президента
Республики Казахстан (по согласованию)
Жолдасбеков - руководитель научно-практического
Мырзатай Жолдасбекович центра гуманитарных исследований
"Евразия", доктор филологических наук,
профессор";
в строке:
"Отто Иван Иванович - вице-министр внутренних дел Республики Казахстан" слова "вице-министр" заменить словами "первый вице-министр";
вывести из указанного состава Абдрахманова Сауытбека.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан