"Қазақстанның Даму Банкi" акционерлiк қоғамының директорлар кеңесi құрамының кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 933 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.09.20. N 885 қаулысымен.
"Қазақстанның Даму Банкi туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 25 сәуiрдегi Заңының  24-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстанның Даму Банкi" (Бұдан әрi - Даму Банкi) акционерлiк қоғамы акционерлерiнiң жалпы жиналысына мыналар:
1) Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда вице-министрi - Әсет Өрентайұлы Исекешевтi Даму Банкi Директорлар кеңесiнiң құрамына сайлау;
2) Даму Банкi Директорлар кеңесiнiң құрамынан Асқар Ұзақпайұлы Маминдi шығару ұсынылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах состава Совета директоров акционерного общества "Банк Развития Казахстана"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2004 года N 933. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20 сентября 2006 года N 885
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2004 года N 933 утратило силу постановлением Правительства РК от 20 сентября 2006 года N  885 .
В соответствии со  статьей 24  Закона Республики Казахстан от 25 апреля 2001 года "О Банке Развития Казахстана" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Рекомендовать общему собранию акционеров акционерного общества "Банк Развития Казахстана" (далее - Банк Развития):
1) избрать в состав Совета директоров Банка Развития:
Исекешева Асета Орентаевича - вице-министра индустрии и торговли Республики Казахстан;
2) вывести из состава Совета директоров Банка Развития Мамина Аскара Узакпаевича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан