Республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының құрамын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 6 қыркүйектегі N 935 Қаулысы
Құрылыстың аяқталуына байланысты және республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары желiсiн реттеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының құрамынан мынадай автомобиль жолдары учаскелерi коммуналдық меншiкке берiлсiн:
1) жалпы ұзақтығы 7 км Түркiстан қаласының шекарасы шегiндегi ұзақтығы 4 км "М-32 РФ шекарасы (Самараға) - Шымкент, Орал, Ақтөбе, Қызылорда қалалары арқылы" және ұзақтығы 3 км "P-31 Кентау - Түркiстан - Арыстанбаб - Шәуiлдiр - Төрткөл" құрамынан;
2) Қызылорда гидроторабы арқылы ұзақтығы 7 км "M-32 РФ шекарасы (Самараға) - Шымкент, Орал, Ақтөбе, Қызылорда қалалары арқылы" құрамынан;
3) ұзақтығы 12 км "Р-5 Көктоғай а. кiреберiс";
4) ұзақтығы 19 км "Р-41 Орал қаласының айналма жолы".
2. Республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының құрамына мыналар енгізiлсiн:
ұзақтығы 4 км Қызылорда қаласындағы Сырдария өзенi арқылы өтетiн және ұзақтығы 16 км Орал қаласының маңындағы Жайық өзенi арқылы өтетiн "М-32 РФ шекарасы (Самараға) - Шымкент, Орал, Ақтөбе, Қызылорда қалалары арқылы" кiреберiстерiмен көпiр өткелдер;
Көкшетау қаласының шекарасы шегiндегі ұзақтығы 9 километр "A-1 Астана - Петропавл, Көкшетау қаласы арқылы" және ұзақтығы 7 километр "A-13 Көкшетау - Кішкенекөл - Бидайық - РФ шекарасы (Омбы қаласына)" автомобиль жолдары учаскелерi.
3. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiмен және Қызылорда, Батыс Қазақстан, Ақмола және Оңтүстiк Қазақстан облыстарының әкiмдерiмен бiрлесiп жоғарыда көрсетілген автомобиль жолдары учаскелерiн қабылдау-тапсыру жөнiндегi қажеттi ұйымдастыру iс-шараларын жүзеге асырсын.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 20.08.2015 № 655 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об изменении состава автомобильных дорог общего пользования республиканского значения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2004 года N 935
В связи с окончанием строительства и в целях упорядочения сети автомобильных дорог общего пользования республиканского значения Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Передать из состава автомобильных дорог общего пользования республиканского значения участки автомобильных дорог в коммунальную собственность:
1) в пределах границ города Туркестана общей протяженностью 7 км, из "М-32 Граница РФ (на Самару) - Шымкент, через г.г. Уральск, Актобе, Кызылорда" протяженностью 4 км и "Р-31 Кентау - Туркестан - Арыстанбаб - Шаульдер - Тортколь" протяженностью 3 км;
2) через Кызылординский гидроузел протяженностью 7 км из "М-32 Граница РФ (на Самару) - Шымкент, через г.г. Уральск, Актобе, Кызылорда";
3) "Р-5 Подъезд к с. Коктогай" протяженностью 12 км;
4) "Р-41 Обход г.Уральска" протяженностью 19 км.
2. Включить в состав автомобильных дорог общего пользования республиканского значения:
"М-32 Граница РФ (на Самару) - Шымкент, через г.г. Уральск, Актобе, Кызылорда" мостовые переходы с подходами через реку Сырдарья в городе Кызылорде, протяженностью 4 км и через реку Урал в районе города Уральска, протяженностью 16 км;
участки автомобильных дорог "А-1 Астана - Петропавловск, через г.Кокшетау" протяженностью 9 километров и "А-13 Кокшетау - Кишкенеколь - Бидаикский - граница РФ (на г. Омск)" протяженностью 7 километров, в пределах границ города Кокшетау.
3. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и акимами Кызылординской, Западно-Казахстанской, Акмолинской и Южно-Казахстанской областей, осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче вышеуказанных участков автомобильных дорог.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 20.08.2015 № 655 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан