Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 2 шiлдедегi N 735 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 қыркүйектегі N 961 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметі қаулы етеді:
1. "Электронды сайлау жүйесiн қабылдау жөнiндегi мемлекеттік комиссияны қалыптастыру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2004 жылғы 2 шiлдедегi N 735  қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Электронды сайлау жүйесiн қабылдау жөнiндегi мемлекеттік комиссияны қалыптастыру ережесiнде:
1-тармақта:
"Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының (келiсiм бойынша)" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Үкiметінің" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы," деген сөздер алынып тасталсын;
3-тармақ алынып тасталсын;
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Комиссияға заңнамада белгiленген тәртiппен оған жүктелген мiндеттердi орындау үшiн сарапшылар ретiнде мемлекеттiк органдар мен өзге де ұйымдардың мамандарын тарту, сондай-ақ қажеттi ақпаратты сұрату құқығы берілсін.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2004 года N 735
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2004 года N 961
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2004 года N 735 "Об утверждении Правил формирования Государственной комиссии по приемке электронной избирательной системы" следующие изменения:
в Правилах формирования Государственной комиссии по приемке электронной избирательной системы, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 1:
слова "Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан (по согласованию)" заменить словами "Правительства Республики Казахстан";
слова "Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан" исключить;
пункт 3 исключить;
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Комиссии предоставить право в установленном законодательством порядке привлекать для выполнения возложенных на нее задач специалистов государственных органов и иных организаций в качестве экспертов, а также запрашивать необходимую информацию".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан