Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 18 наурыздағы N 323 қаулысына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 қыркүйектегі N 986 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Басқарушылар кеңестерiндегi Қазақстан Республикасының өкiлдерiн тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 18 наурыздағы N 323 қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкiнiң:
Басқарушы - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрi Келiмбетов Қайрат Нематұлы,
Басқарушының орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрi Өзбеков Ғани Нұрмаханбетұлы;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года N 323
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2004 года N 986
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года N 323 "О назначении представителей Республики Казахстан в Советах Управляющих" следующее изменение:
подпункт 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"2) Международного Банка Реконструкции и Развития:
Управляющим - Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан Келимбетова Кайрата Нематовича,
заместителем Управляющего - вице-министра финансов Республики Казахстан Узбекова Гани Нурмаханбетовича".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан