Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2004 жылғы 18 ақпандағы N 190 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 қыркүйектегі N 987 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 3 сәуірдегі N 465 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 3 сәуірдегі N 465 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының электр энергетикасындағы нарықтық қатынастарды одан әрi дамыту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2004 жылғы 18 ақпандағы N 190 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 9, 107-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының электр энергетикасындағы нарықтық қатынастарды одан әрi дамыту тұжырымдамасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарында:
реттiк нөмiрлерi 3, 4-жолдар алынып тасталсын;
5-бағанда:
реттік нөмiрлерi 2, 6-жолдардағы "I тоқсаны" деген сөздер "ІІІ тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмiрлерi 5, 7, 9, 10, 11, 13, 16, 22, 27, 28-жолдардағы "ІІ тоқсаны" деген сөзi "ІІІ тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 14-жолдағы "2004 жылдың IV тоқсаны" деген сөздер "2005 жылдың I тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 17-жолдағы "2004 жылдың II тоқсаны" деген сөздер "2005 жылдың IV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 20-жолдағы "III тоқсаны" деген сөздер "IV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 23-жолдағы "01.09.2004 жылға дейiн" деген сөздер "01.10.2004 жылға дейiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрлерi 24, 30-жолдардағы "ІІ тоқсаны" деген сөздер "IV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 25-жолдағы "01.09.2004 жылға дейiн" деген сөздер "2005 жылдың IV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 26-жолдағы "2004 жылдың II тоқсаны" деген сөздер "2004 жылдың II тоқсанынан 2005 жылдың 15 сәуiрiне дейiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 31-жолдағы "2004 жылдың І-ІV тоқсандары" деген сөздер "2004 жылдың ІІІ тоқсаны-2005 жылдың ІІ тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2004 года N 190
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2004 года N 987. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2009 года № 465
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.04.2009 № 465.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2004 года N 190 "О мерах по дальнейшему развитию рыночных отношений в электроэнергетике Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 9, ст. 107) следующие изменения:
в Плане мероприятий по реализации Концепции дальнейшего развития рыночных отношений в электроэнергетике Республики Казахстан, утвержденной указанным постановлением:
строки, порядковые номера 3, 4, исключить;
в графе 5:
в строках, порядковые номера 2, 6, слова "I квартал" заменить словами "III квартал";
в строках, порядковые номера 5, 7, 9, 10, 11, 13, 16, 22, 27, 28, слова "II квартал" заменить словами "III квартал";
в строке, порядковый номер 14, слова "IV квартал 2004 года" заменить словами "I квартал 2005 года";
в строке, порядковый номер 17, слова "II квартал 2004 года" заменить словами "IV квартал 2005 года";
в строке, порядковый номер 20, слова "III квартал" заменить словами "IV квартал";
в строке, порядковый номер 23, слова "До 01.09.2004 года" заменить словами "До 01.10.2004 года";
в строках, порядковые номера 24, 30, слова "II квартал" заменить словами "IV квартал";
в строке, порядковый номер 25, слова "До 01.09.2004 года" заменить словами "IV квартал 2005 года";
в строке, порядковый номер 26, слова "II квартал 2004 года" заменить словами "со II квартала 2004 года до 15 апреля 2005 года";
в строке, порядковый номер 31, слова I-IV кварталы 2004 года" заменить словами "III квартал 2004 года - II квартал 2005 года".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан