Қаруды берудiң кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қыркүйектегі N 1000 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi, Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Iшкi әскерлер комитетi 1-қосымшаға сәйкес қаруды заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметiне (келiсiм бойынша) берсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша) 2-қосымшаға сәйкес қаруды заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiнің Iшкi әскерлер комитетiне берсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 29 қыркүйектегі
N 1000 қаулысына 1-қосымша
Берiлетін қару тiзбесi: Қазақстан Республикасы Қорғаныс Министрлiгi
__________________________________________________________________
P/c|                   Қару атауы                |     Саны
N |                                             |
__________________________________________________________________
1   5,6 мм Марголин пистолетi                      10 жиынтық
2   7,62 мм ЖЖКА (жаңғыртылған жиналатын дүмі
бар Калашников автоматы)                       30 жиынтық
3   7,62 мм ЖКП (жаңғыртылған Калашников
пулеметі)                                       6 жиынтық
4   9 мм МП (Макаров пистолетi)                    50 жиынтық
5   26 мм ШБП (Шпагиннің белгi беру пистолетi)      4 жиынтық
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң
Iшкi әскерлер комитетi
__________________________________________________________________
P/c|                   Қару атауы                |     Саны
N |                                             |
__________________________________________________________________
1   7,62 мм ЖЖКА (жаңғыртылған жиналатын дүмі
бар Калашников автоматы)                       30 жиынтық
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 29 қыркүйектегі
N 1000 қаулысына 2-қосымша
Берiлетін қару тiзбесi: Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі
__________________________________________________________________
P/c|                   Қару атауы                |     Саны
N |                                             |
__________________________________________________________________
1   23 мм ЗҚ - 23 - 2(зениттік қондырғы)            1 жиынтық

Некоторые вопросы передачи оружия
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года N 1000
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству обороны Республики Казахстан, Комитету внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке передать Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию) оружие согласно приложению 1.
2. Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством порядке передать Комитету внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан оружие согласно приложению 2.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 сентября 2004 года N 1000
Перечень оружия, передаваемого:
Министерством обороны Республики Казахстан
____________________________________________________________________
N |         Наименование оружия            |   Количество
п/п|                                        |
____________________________________________________________________
1   5,6 мм пистолет Марголина                 10 комплектов
2   7,62 мм АКМС (автомат Калашникова
модернизированный со складывающимся       30 комплектов
прикладом)
3   7,62 мм ПКМ (пулемет Калашникова          6 комплектов
модернизированный)
4   9 мм ПМ (пистолет Макарова)               50 комплектов
5   26 мм СПШ (сигнальный пистолет Шпагина)   4 комплекта
____________________________________________________________________
Комитетом внутренних войск Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
____________________________________________________________________
N |       Наименование оружия                      |  Количество
п/п|                                                |
____________________________________________________________________
1   7,62 мм АКМС (автомат Калашникова модернизиро-   30 комплектов
ванный со складывающимся прикладом)
____________________________________________________________________
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 сентября 2004 года N 1000
Перечень оружия, передаваемого
Службой охраны Президента Республики Казахстан
____________________________________________________________________
N |         Наименование оружия           |      Количество
п/п|                                       |
____________________________________________________________________
1   23 мм ЗУ - 23 - 2 (зенитная установка)       1 комплект

2   12,7 мм ДШКМ станокты пулемет                   3 жиынтық
__________________________________________________________________

2   12,7 мм пулемет станковый ДШКМ               3 комплекта
____________________________________________________________________