Қалааралық және халықаралық телефон байланысы қызметтерiн ұсынғаны үшін республикалық бюджетке түсетiн түсiмдердi енгiзу ережесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 7 қазандағы N 1031 қаулысы. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.03.17. N 238 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қалааралық және халықаралық телефон байланысы қызметтерiн ұсынғаны үшiн республикалық бюджетке түсетiн түсiмдердi енгізу ережесi бекiтілсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 7 қазандағы
N 1031 қаулысымен
бекiтiлген
Қалааралық және халықаралық телефон байланысы
қызметтерiн ұсынғаны үшін республикалық бюджетке
түсетiн түсiмдердi енгiзу ережесi
1. Осы Ереже қалааралық және халықаралық телефон байланысы қызметтерiн ұсынғаны үшiн республикалық бюджетке түсетiн түсiмдердi (бұдан әрi - түсiмдер) енгiзу тәртiбiн белгiлейдi.
2. Қалааралық және халықаралық телефон байланысы қызметтерiн ұсыну құқығы (бұдан әрi - құқық) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген тәртiппен байланыс саласындағы уәкiлеттi орган берген рұқсат беру құжаттарымен куәландырылады.
3. Түсiмдердi ортақ пайдаланылатын телекоммуникация желiлерiнде қалааралық және халықаралық телефон байланысын ұсыну құқығы үшiн қалааралық және халықаралық байланыс операторлары болып табылатын (бұдан әрi - байланыс операторы) жеке және заңды тұлғалар енгiзедi.
4. Байланыс саласындағы уәкілетті орган байланыс операторына рұқсат беру құжатын алған немесе оның қолданыстағы рұқсат беру құжатына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзген сәттен бастап он күнтiзбелiк күн iшiнде өздерi белгілеген нысан бойынша түсiмдер сомасын, енгiзу мерзiмдерiн көрсете отырып, хабарлама жазады және оны байланыс операторына, ал көшiрмесiн - оның орналасқан жерi бойынша салық органдарына жiбередi.
5. Түсiмдер мөлшерi байланыс саласындағы уәкiлеттi органның бұйрығымен бекiтiлген Қалааралық және халықаралық телефон байланысы қызметтерiн ұсынғаны үшiн түсетін түсімдер мөлшерiн есептеу әдiстемесiне сәйкес айқындалады.
6. Түсiмдер байланыс операторының орналасқан жерi бойынша республикалық бюджетке Бiрыңғай бюджеттiк сыныптаманың 201305 кодына ағымдағы жылдың 20 қарашасынан және 20 желтоқсанынан кешiктiрмейтiн мерзiмде енгiзiледi.
7. Түсiмдердiң республикалық бюджетке уақтылы енгiзiлуiн бақылауды байланыс саласындағы уәкiлеттi орган жүзеге асырады.

Об утверждении Правил внесения поступлений за предоставление услуг междугородной и международной телефонной связи в республиканский бюджет
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2004 года N 1031. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2005 года N 238 (P050238)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые Правила внесения поступлений за предоставление услуг междугородной и международной телефонной связи в республиканский бюджет.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 октября 2004 года N 1031
Правила
внесения поступлений за предоставление услуг
междугородной и международной телефонной связи
в республиканский бюджет
1. Настоящие Правила определяют порядок внесения поступлений за предоставление услуг междугородной и международной телефонной связи (далее - поступлений) в республиканский бюджет.
2. Право предоставления услуг междугородной и международной телефонной связи (далее - право) удостоверяется разрешительными документами, выданными уполномоченным органом в области связи, в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
3. Поступления вносятся за право предоставления услуг междугородной и международной телефонной связи на сети телекоммуникаций общего пользования физическими и юридическими
лицами, являющимися операторами междугородной и международной связи (далее - оператор связи).
4. Уполномоченный орган в области связи в течение десяти календарных дней с момента выдачи разрешительного документа оператору связи или внесения изменений и дополнений в его действующий разрешительный документ выписывает извещение по установленной им форме, с указанием суммы, сроков внесения поступлений и направляет его оператору связи, а копию - в налоговые органы по месту его нахождения.
5. Размер поступлений определяется в соответствии с методикой расчета размера поступлений за предоставление услуг междугородной и международной телефонной связи, утверждаемой приказом уполномоченного органа в области связи.
6. Поступления вносятся в республиканский бюджет на код 201305 Единой бюджетной классификации по месту нахождения оператора связи в срок не позднее 20 ноября и 20 декабря текущего года.
7. Контроль за своевременностью внесения поступлений в республиканский бюджет осуществляется уполномоченным органом в области связи.