"Қазақстан Республикасының мүгедектердiң әлеуметтік қорғалуы мәселелерi бойынша кейбiр заң актілерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Мәжілiсiнен керi қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 қазандағы N 1054 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы N 1361  қаулысымен енгiзілген "Қазақстан Республикасының мүгедектердің әлеуметтiк қорғалуы мәселелерi бойынша кейбiр заң актiлерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжiлiсiнен керi қайтарылып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан по вопросам социальной защищенности инвалидов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2004 года N 1054
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан по вопросам социальной защищенности инвалидов", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года N 1361.
Премьер-Министр
Республики Казахстан