Қазақстан Республикасы Yкіметінің резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1103 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігiне (қаржы полициясы) қылмыстық процеске қатысушы адамдарға iс жүргiзу шығындарының орнын толтыру жөнiндегі қызметтерге ақы төлеу үшін 2004 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметінің резервiнен 21967500 (жиырма бiр миллион тоғыз жүз алпыс жетi мың бес жүз) теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1103
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Выделить Агентству Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2004 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 21967500 (двадцать один миллион девятьсот шестьдесят семь тысяч пятьсот) тенге для оплаты услуг по возмещению процессуальных издержек лицам, участвующим в уголовном процессе.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан