Қазақстан Республикасы Yкiметінiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 қарашадағы N 1139 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 3 қарашадағы
N 1139 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнің
күші жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Өнертабыстарды, өнеркәсіптік үлгілер мен пайдалы модельдердi патенттеу, тауар таңбалары мен қызмет көрсету белгiлерiн тiркеу, тауардың шыққан жерiнiң атын пайдалану құқығын тiркеу және беру үшiн алынатын баж салықтарын төлеудiң тәртiбi мен мөлшерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 20 қазандағы N 889  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 41, 605-құжат).
2. "Өнертабыстарды, өнеркәсіптік үлгілер мен пайдалы модельдердi патенттеу, тауар таңбалары мен қызмет көрсету белгілерiн тiркеу, тауардың шыққан жерiнiң атын пайдалану құқығын тiркеу және беру үшiн алынатын баж салықтарын төлеудiң тәртiбi мен мөлшерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 20 қазандағы N 889 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінiң 1993 жылғы 6 сәуiрдегі N 265 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1993 ж.,  N 11, 133-құжат).
3. "Қазақстан Республикасының аумағындағы өнеркәсiп меншiгi объектiлерiн қорғауға байланысты шетелдік өтiнім берушілердің заңдық маңызы бар әрекеттерi үшiн алынатын баж салығын төлеу тәртiбi мен мөлшерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 6 сәуiрдегі N 266  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1993 ж., N 11, 134-құжат).
4. "Патенттiк баж салығы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 5 желтоқсандағы N 1369  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1994 ж., N 46, 503-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 9 тамыздағы N 987  қаулысымен  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1996 ж., N 33, 313-құжат) бекiтiлген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстердiң 1-тармағы.
6. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 20 тамыздағы N 1031  қаулысымен  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1996 ж., N 35, 237-құжат) бекiтiлген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізiлетiн өзгерiстердiң 3, 7, 24-тармақтары.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2004 года N 1139
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 ноября 2004 года N 1139
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 октября 1992 года N 889 "О порядке уплаты и размерах пошлин за патентование изобретений, промышленных образцов и полезных моделей, регистрацию товарных знаков и знаков обслуживания, регистрацию и предоставление права пользования наименованием места происхождения товара" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 41, ст. 605).
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 апреля 1993 года N 265 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 октября 1992 года N 889 "О порядке уплаты и размерах пошлин за патентование изобретений, промышленных образцов и полезных моделей, регистрацию товарных знаков и знаков обслуживания, регистрацию и предоставление права пользования наименованием места происхождения товара" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 11, ст. 133).
3. Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 апреля 1993 года N 266 "О порядке уплаты и размерах пошлин для иностранных заявителей за юридически значимые действия, связанные с охраной объектов промышленной собственности на территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 11, ст. 134).
4. Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 декабря 1994 года N 1369 "О патентной пошлине" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 46, ст. 503).
5. Пункт 1 Изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением  Правительства Республики Казахстан от 9 августа 1996 года N 987 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 33, ст. 313).
6. Пункты 3, 7, 24 Изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением  Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1996 года N 1031 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 35, ст. 237).