Л.Ю-Б.Пак, Б.С.Өжкенов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 4 қарашадағы N 1144 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
Мыналар:
Пак Лариса Юн-Бойевна - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетiнiң төрайымы;
Өжкенов Болат Сұлтанұлы Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгі Геология және жер қойнауын пайдалану комитетiнiң төрағасы болып тағайындалсын, олар бұрынғы атқарған қызметтерiнен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О Пак Л.Ю-Б., Ужкенове Б.С.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2004 года N 1144
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Назначить, освободив от ранее занимаемых должностей:
Пак Ларису Юн-Бойевну - председателем Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан;
Ужкенова Булата Султановича - председателем Комитета геологии и недропользования Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан