Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 10 желтоқсандағы N 1903 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 5 қарашадағы N 1154 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 ақпандағы N 116 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.02.07.  N 116  Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Мемлекеттiк білім беру ұйымдарында оқитындардың жекелеген санаттарына мемлекеттік стипендияларды тағайындау мен төлеудiң тәртiбi туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 10 желтоқсандағы N 1903  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 54, 538-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
тақырыбындағы және 1-тармақтағы "бiлiм беру ұйымдарында оқитындардың" деген сөздердiң алдындағы "Мемлекеттiк" деген сөз алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк бiлiм беру ұйымдарында оқитындардың жекелеген санаттарына мемлекеттік стипендияларды тағайындау мен төлеудiң тәртiбi туралы нұсқаулықта:
тақырыбындағы және мәтiндегi "бiлiм беру ұйымдарында оқитындардың", "бiлiм беру ұйымдарында оқитын", "бiлiм беру ұйымдарында оқитындар" деген сөздердің алдындағы "мемлекеттік" деген сөз алынып тасталсын;
3-тармақта:
бiрiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік бiлiм тапсырысы (гранты) негiзiнде бiлiм беру ұйымдарының күндiзгi бөлiмдерiнде, сондай-ақ кәсіптік бастауыш бiлiм беретiн мекемелерде оқитындардың мемлекеттiк стипендиялар тағайындалатын және төленетін жекелеген санаттарына мыналар жатады:";
5) тармақшадағы "мемлекеттiк" деген сөз алынып тасталсын;
7-тармақтағы "мемлекеттiк" деген сөз алынып тасталсын;
22-тармақтағы "мемлекеттiк" деген сөз алынып тасталсын;
24-тармақтағы "оқу орнынан" деген сөздердiң алдындағы "мемлекеттік" деген сөз алынып тасталсын;
27-тармақтың 3) тармақшасы алынып тасталсын;
28-тармақтағы "бiлiм беру ұйымы деген сөздердiң алдындағы "мемлекеттік" деген сөз алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттік бiлiм беру ұйымдарында оқитындардың жекелеген санаттарына мемлекеттік стипендияларды тағайындау мен төлеудiң тәртібi туралы нұсқаулықтың қосымшасында:
тақырыбындағы "бiлiм беру ұйымдарында оқитындардың" деген сөздердiң алдындағы "мемлекеттiк" деген сөз алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 1999 года N 1903
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2004 года N 1154. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2008 года N 116.
Сноска. Постановление Правительства РК от 5 ноября 2004 года N 1154 утратило силу постановлением Правительства РК от 7 февраля 2008 года  N 116  (вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 1999 года N 1903 "Об утверждении Инструкции о порядке назначения и выплаты государственных стипендий отдельным категориям обучающихся в государственных организациях образования" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 54, ст. 538) следующие изменения:
в заголовке и пункте 1 после слов "обучающихся в" слово "государственных" исключить;
в Инструкции о порядке назначения и выплаты государственных стипендий отдельным категориям обучающихся в государственных организациях образования, утвержденной указанным постановлением:
в заголовке и тексте после слов "обучающихся в", "обучающиеся в", "обучающегося из" слова "государственных", "государственной" исключить;
в пункте 3:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"К отдельным категориям обучающихся на дневных отделениях в организациях образования на основании государственного образовательного заказа (гранта), а также в учреждениях, предоставляющих начальное профессиональное образование, которым назначаются и выплачиваются государственные стипендии, относятся:";
в подпункте 5) слово "государственных" исключить;
в пункте 7 слово "государственные" исключить;
в пункте 22 слово "государственной" исключить;
в пункте 24 после слов "из одного" слово "государственного" исключить;
подпункт 3) пункта 27 исключить;
в пункте 28 слово "государственной" исключить;
в приложении к Инструкции о порядке назначения и выплаты государственных стипендий отдельным категориям обучающихся в государственных организациях образования, утвержденной указанным постановлением:
в заголовке после слов "обучающихся в" слово "государственных" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан