А.Қ.Құсайынов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 6 қарашадағы N 1160 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгі Жоғары аттестациялық комитетiнiң қайта ұйымдастырылуына байланысты Аманкелдi Құсайынұлы Құсайынов осы Комитеттің төрағасы қызметiнен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Кусаинове А.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2004 года N 1160
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Освободить Кусаинова Амангельды Кусаиновича от должности председателя Высшего аттестационного комитета Министерства образования и науки Республики Казахстан в связи реорганизацией данного Комитета.
Премьер-Министр
Республики Казахстан