Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 20 тамыздағы N 703 және 1994 жылғы 7 қыркүйектегi N 1004 қаулыларының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 қарашадағы N 1198 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Iшiнде бағалы металдар бар қайталама ресурстарды және қалдықтарды жинау мен ұқсатуды ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 20 тамыздағы N 703  қаулысы ;
2) "Қымбат металдармен және асыл тастармен, сондай-ақ олардан жасалған бұйымдармен жүргiзiлетiн операциялар туралы ережелердi бекiту жөнiнде" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 7 қыркүйектегi N 1004  қаулысы .
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О признании утратившими силу постановлений Кабинета Министpов Республики Казахстан от 20 августа 1992 года N 703 и от 7 сентября 1994 года N 1004
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2004 года N 1198
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Признать утратившим силу:
1) постановление  Кабинета Министpов Республики Казахстан от 20 августа 1992 года N 703 "Об оpганизации сбоpа и пеpеpаботки втоpичных pесуpсов и отходов, содеpжащих
дpагоценные металлы";
2) постановление  Кабинета Министpов Республики Казахстан от 7 сентября 1994 года N 1004 "Об утверждении Правил об операциях с драгоценными металлами и драгоценными камнями,
а также изделиями из них".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан