Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 қарашадағы N 1200 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасына Есiл өзенiнiң сол жақ жағалауындағы Қазақстан Республикасы Президентiнiң Резиденциясы мен Қазақстан Республикасының Үкiмет Үйiн көркемдеп безендiру және арнайы асханалық ыдыс пен құралдар сатып алу және Мемлекет басшысын арнайы байланыс түрлерiмен қамтамасыз ету үшін 2004 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен 800000000 (сегiз жүз миллион) теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi белгiленген тәртiппен бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2004 года N 1200
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Управлению делами Президента Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2004 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 800000000 (восемьсот миллионов) тенге для художественного оформления и приобретения специальной столовой посуды и приборов для Резиденции Президента Республики Казахстан и Дома Правительства Республики Казахстан на левом берегу реки Ишим, и обеспечения Главы государства специальными видами связи.
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном порядке осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан