Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 28 сәуiрдегi N 407 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қарашадағы N 1207 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 21 ақпандағы № 85 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 21.02.2015 № 85 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Республика аумағында жануарлардың жiтi жұқпалы ауруларының ошақтарын жою және жануарлар мен адамға ортақ аурулардан азаматтардың денсаулығын қорғау және эпизоотологиялық-эпидемиологиялық жағдайды тұрақтандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Ветеринария саласындағы нормативтiк құқықтық кесiмдердi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 28 сәуiрдегi N 407  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2003 ж., N 18, 185-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Жануарларды, жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзаттарды мiндеттi түрде алып қою және жою жүргiзiлетiн кездегi жануарлардың ерекше қауiптi ауруларының тiзбесiнде:
тақырыбы "Жануарларды" деген сөздiң алдынан "Жануарларға және адамдар денсаулығына ерекше қауiп төндiретiн" деген сөздермен толықтырылсын;
екiншi абзацтағы "туляремия" деген сөзден кейiн ", аусыл" деген сөзбен толықтырылсын;
бесiншi абзацтағы "аденомотоз" деген сөзден кейiн ", шешек, күйiс қайыратын ұсақ малдардың обасы" деген сөздермен толықтырылсын;
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Алдын алуы, диагностикасы және жойылуы республикалық бюджет есебiнен жүзеге асырылатын жануарлардың ерекше қауiптi ауруларының тiзбесiнде:
екiншi абзацтағы "нодулярлық дерматит (зкзотикалық aуpу)" деген сөздерден кейiн ", қойдың хламидиоздық (энзоотикалық) iш тастауы" деген сөздермен толықтырылсын;
үшiншi абзацтағы "(экзотикалық аурулар)" деген сөздерден кейiн ", күйiс қайыратын ұсақ малдардың обасы" деген сөздермен толықтырылсын;
3) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк ветеринариялық қадағалау бақылауында болатын жүктердi Қазақстан Республикасының мемлекеттiк шекарасы арқылы алып өту кезiнде мемлекеттiк ветеринариялық қадағалауды жүзеге асыру ережесiнде:
8 және 19-тармақтар мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Бақылауда болатын жүктердi әкелуге уәкiлеттi орган беретiн рұқсаттың қолданылу мерзiмi 30 күннен аспайды.";
23-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Бақылауда болатын жүктердiң транзитiне уәкiлеттi орган беретiн рұқсаттың қолданылу мерзiмi 30 күннен аспайды.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2003 года N 407
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2004 года N 1207. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 2015 года № 85
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21.02.2015 № 85 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В целях ликвидации очагов острых инфекционных заболеваний животных и охраны здоровья граждан от болезней общих для животных и человека и стабилизации эпизоотолого-
эпидемиологической ситуации на территории республики Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2003 года N 407 "Об утверждении нормативных правовых актов в области ветеринарии"(САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 18, ст. 185) следующие дополнения:
1) в Перечне особо опасных болезней животных, при которых проводятся обязательное изъятие и уничтожение животных, продуктов и сырья животного происхождения, утвержденном указанным постановлением:
заголовок дополнить словами "представляющих особую опасность для здоровья животных и человека";
в абзаце втором после слова "туляремия" дополнить словом ", ящур";
в абзаце пятом после слова "аденомотоз" дополнить словами ", оспа, чума мелких жвачных";
2) в Перечне особо опасных болезней животных, профилактика, диагностика и ликвидация которых осуществляются за счет республиканского бюджета, утвержденном указанным постановлением:
в абзаце втором после слов "нодулярный дерматит (экзотическая болезнь)" дополнить словами ", хламидиозный (энзоотический) аборт овец";
в абзаце третьем после слов "(экзотические болезни)" дополнить словами ", чума мелких жвачных";
3) в Правилах осуществления государственного ветеринарного надзора при перемещении подконтрольных государственному ветеринарному надзору грузов через Государственную границу Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
пункты 8 и 19 дополнить абзацем следующего содержания:
"Срок действия разрешения на ввоз подконтрольных грузов, выдаваемого уполномоченным органом, не более 30 дней.";
пункт 23 дополнить абзацем следующего содержания:
"Срок действия разрешения на транзит подконтрольных грузов, выдаваемого уполномоченным органом, не более 30 дней.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан