Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 қарашадағы N 1221 Қаулысы
Алматы қаласында Көктөбе тауындағы төтенше жағдайдың салдарын жою мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Алматы қаласының әкiмiне Көктөбе тауындағы төтенше жағдайдың салдарын жою жөнiндегi жұмыстарды жүргізуге 2004 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен 200000000 (екi жүз миллион) теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Алматы қаласының әкiмi Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiне 2004 жылы орындалған жұмыстардың көлемi мен құны туралы есептi ұсынсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года N 1221
В целях ликвидации последствий чрезвычайной ситуации на горе Коктобе в городе Алматы Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить акиму города Алматы из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2004 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 200000000 (двести миллионов) тенге на производство работ по ликвидации последствий чрезвычайной ситуации на горе Коктобе.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Акиму города Алматы представить Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан отчет об объемах и стоимости выполненных работ за 2004 год.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан