Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 24 қаңтардағы N 100 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 25 қарашадағы N 1233 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.07.19. N 610 (2007 жылғы 9 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы  Кодексіне  (Салық кодексі) және "Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 сәуірдегі  Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 24 қаңтардағы N 100  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 5, 30-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым ставкаларында:
1-тараудың 4-тармағы мынадай мазмұндағы 50) тармақшамен толықтырылсын:
"50) Қазақстан Республикасының Мемлекеттік туы мен Қазақстан Республикасының Мемлекеттік елтаңбасын, сондай-ақ олар бейнеленген материалдық объектілерді дайындау жөніндегі қызмет 10".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2002 года N 100
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 2004 года N 1233. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2007 года N 610 (вводится в действие с 9 августа 2007 года)
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 2004 года N 1233 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2007 года  N 610  (вводится в действие с 9 августа 2007 года)
В соответствии с  Кодексом  Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и  Законом  Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года "О лицензировании" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 24 января 2002 года N 100 "Об утверждении ставок лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 5, ст. 30) следующее дополнение:
в ставках лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности, утвержденных указанным постановлением:
пункт 4 главы 1 дополнить подпунктом 50) следующего содержания:
"50) деятельность по изготовлению Государственного флага Республики Казахстан и Государственного герба Республики Казахстан, а также материальных объектов с их изображением 10".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан